Media News
Sala samobójców. Hejter

HBO stworzy serial na podstawie filmu „Sala samobójców. Hejter”

HBO zrealizuje serial na podstawie filmu „Sala samobójców. Hejter”. Amerykański HBO uzyskał prawa do stworzenia serialu na podstawie filmu Jana Komasy. Współproducentami serialu będą reżyser, scenarzysta oraz producenci filmu. Film ten stał się bardzo popularny na platformie Netflix.

Informację o powstaniu serialu na podstawie filmu Jana Komasy ujawnił amerykański portal Deadline.com. Producentami wykonawczymi serialu będą Dan Farah ze studia Farah Films i Roy Lee z Vertigo. Współproducentami natomiast będą reżyser filmu Jan Komasa, scenarzysta Mateusz Pacewicz oraz producenci Wojciech Kabarowski i Jerzy Kapuściński z Naima Film.

Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter

Na razie jednak niewiele wiadomo o serialu. Przewidywana data premiery oraz obsada nie zostały jeszcze ogłoszone. Wiemy natomiast, że filmem zainteresowali się Dan Farah i Roy Lee i przekonali HBO do stworzenia serialu.

Film „Sala samobójców. Hejter” pojawił się w polskich kinach 6 marca. Jednak z powodu pandemii koronawirusa kilka dni później kina w Polsce zostały zamknięte. Ponownie otwarto je 6 czerwca. Dlatego w drugiej połowie marca film Jana Komasy pojawił się w płatnych serwisach – Player.pl i Canal+.

Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter

W zeszłym tygodniu Netflix podał informację, że film „Sala samobójców. Hejter” znalazł się wśród 10 najpopularniejszych produkcji na tej platformie m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Portugalii czy we Włoszech.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *