Media News
Robert Lewandowski T-Mobile

Robert Lewandowski ponownie ambasadorem T-Mobile

Robert Lewandowski został ambasadorem reklamowym T-Mobile. Piłkarz Bayernu Monachium i Reprezentacji Polski w piłce nożnej reklamował tę sieć telekomunikacyjną już kilka lat temu.

Lewandowski w T-Mobile

Pierwszą kampanię z udziałem polskiego piłkarza będzie można zobaczyć jeszcze w sierpniu tego roku.

– T-Mobile, zgodnie ze strategią firmy, chce dzielić się z klientami tym, co najlepsze. Są to zarówno znakomite, dopracowane produkty czy usługi, jak i związana z nimi radość wynikająca z łączenia ludzi za sprawą technologii, usprawniania i ułatwiania ich życia. W tym celu codziennie pracujemy, stawiając ambicję, wytrwałość i pokorę na pierwszym miejscu. Jestem więc dumny, że możemy współpracować z ambasadorem, który reprezentuje właśnie te cechy – wyjaśnił Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska.

Robert Lewandowski jest niezwykle utalentowanym i pracowitym zawodnikiem. Wierzę, że razem zbudujemy solidną drużynę i wzmocnimy markę, którą Polacy pokochają nie tylko za jakość, lecz także za pozytywne emocje – dodał A. Maierhofer.

Sieć telekomunikacyjna T-Mobile sponsoruje niemiecki klub Bayern Monachium, w którym występuje Robert Lewandowski. Logo jest widoczne na koszulkach zawodników.

Robert Lewandowski reklama T-Mobile
Lewandowski T-Mobile

Lewandowski reklamował już T-Mobile kilka lat temu (2014, 2016 rok). W 2014 roku w reklamie wystąpił ze swoją żoną Anną Lewandowską. Natomiast w 2016 roku wziął udział w reklamie z Tomaszem Kotem.

Robert Lewandowski w reklamach

Robert Lewandowski jest m.in. międzynarodowym ambasadorem marki Huawei. Występował również w reklamie maszynek do golenia Gillette – ponownie pojawił się w reklamie w sierpniu tego roku. Piłkarz występuje również w reklamach szamponu do włosów head&shoulders. Zawodnik jest także ambasadorem marketingowym Oshee.

Robert Lewandowski Bayern Monachium
Lewandowski Bayern Monachium

Lewandowski skupia się również na tworzeniu swojej własnej marki. Na początku 2020 roku w sklepach pojawiła się kawa RL9. Co więcej, wydawca gier komputerowych Movie Games podpisał z Robertem Lewandowskim umowę inwestycyjną. Dzięki temu, firma ta rozpocznie wydawanie gier związanych ze sportem.

Współpraca z Movie Games to dodatkowo możliwość pokazania piłki nożnej od kuchni. I będziemy to robić jako pierwsi – powiedział Robert Lewandowski.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *