Media News
Nadchodzące premiery - Call of Duty

Nadchodzące premiery – w co zagramy online?

Niekwestionowanym gigantem na rynku nie tylko FPSów, ale także gier online zdaje się być seria Call of Duty. Oczywiście, mowa tutaj o grze wydawanej rokrocznie, co budzi często niesmak i oskarżenia o jedynie kosmetyczne zmiany w każdej nowej odsłonie. Jednak po latach doświadczeń twórcy zdali sobie sprawę z oczekiwań graczy, dzięki czemu wydali m.in. świetnie przyjęte Call of Duty WWII, czy ubiegłoroczny reboot Modern Warfare. W tym roku czeka  nas powrót do klimatu znanego z podserii Black Ops, czyli Call of Duty: Black Ops Cold War.

Czego możemy się spodziewać po nowym COD? Na pewno niesamowicie wciągającej rozgrywki multiplayer, której gracze będą mogli zasmakować już niedługo w ramach betatestów tegoż trybu. Ponownie zawalczymy na niewielkich arenach, gdzie liczy się refleks, brawura i siła ognia. Tryb multiplayer stał się niejako wizytówką serii, przez co wielu graczy nawet nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w grze znajduje się również tryb zabawy dla jednego gracza. A skoro mowa tutaj o klimacie Black Ops, powróci również znany i uwielbiany tryb Zombie.

FIFA 21

Drugą propozycją przyciągającą fanów wirtualnej rywalizacji jest oczywiście FIFA 21. W przypadku tej sportowej propozycji mamy do dyspozycji szereg trybów zabawy, w tym zwykłe mecze online, ulepszony tryb Volta oraz FIFA Ultimate Team. Ten ostatni wariant jest głównym powodem, dla którego miliony graczy sięgają każdego roku po nową odsłonę ich ulubionej gry piłkarskiej. Czy możemy spodziewać się rewolucji?

Zdecydowanie nie, ale może to i lepiej? FIFA wypracowała sobie pewien schemat, który jest już dobrze znany i spisuje się znakomicie. Oczywiście, pewne usprawnienia i zmiany są konieczne, ale te są jak najbardziej wprowadzane. Trzon pozostaje jednak ten sam – zdobywanie monet, budowanie składów i walka o jak najlepsze wyniki, w tym także w ramach ligi weekendowej.

Age of empires

Czy to wszystko co czeka graczy pod koniec 2020? Niekoniecznie, bowiem już niedługo nadejdą świetnie wyścigi online w postaci Dirt 5, czy strategiczne boje w kolejnej wersji Age of Empires. Jest na co czekać!

Gry MMO

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *