Media News
iPhone 12

iPhone 12 już jest! Apple przedstawia najnowszego iPhone’a

iPhone 12 miał dziś swoją premierę! Apple na konferencji przedstawił najnowszy model iPhone’a.

Nowy smartfon marki Apple ma aż cztery wersje. Są to iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone Pro i iPhone 12 Pro Max. Zatem jak prezentują się nowe smartfony od Apple?

Firma Apple zaprezentowała krótki filmik promujący nowego iPhone’a. Link do wideo: https://www.youtube.com/watch?v=65JrtwtTOdc

Firma postawiła na pewną odmianę w nowych telefonach. Nowy iPhone ma zarysowane boki (bardziej kanciaste krawędzie), czym nawiązuje do starszych modeli. Smartfon posiada panel OLED. Firma Apple zrezygnowała z matryc LCD. Podstawowy iPhone posiada przekątną 6,1 cala.

Firma Apple wprowadziła do swoich najnowszych telefonów sieć 5G. Tak jak wynikało wcześniej z przeróżnych przecieków, nowy model nie posiada w pudełku ładowarki. Nie znajdziemy również słuchawek. W opakowaniu znajdzie się jedynie kabel (z USB typu C na Lightning).

iPhone 12 – jaka cena nowych telefonów?

Ceny nowego iPhone’a wahają się od 3500 do ponad 7000 złotych. Najtańszy model będzie kosztować 3599 złotych. Najdroższy zaś 7199 złotych.

iPhone 12 apple
fot. Google / wygląd nowych telefonów

Podstawowa wersja najnowszego iPhone’a będzie dostępna w sprzedaży już od 16.10, natomiast wersję mini będzie można kupić od 6 listopada.

Wersja Pro będzie dostępna od 16.10. Natomiast wersja Pro Max będzie dostępna od 6.11 w sprzedaży.

Podstawowy model będzie dostępny w pięciu kolorach – białym, czarnym, czerwonym, niebieskim oraz zielonym. Wersja mini również będzie dostępna w aż 5 opcjach kolorystycznych. Wersja Pro posiada natomiast cztery wersje kolorystyczne. Są to biały, niebieski, czarny oraz złoty. To samo tyczy się opcji iPhone’a Pro Max.

apple iphone 12
fot. Google
Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/google-przedstawia-nowe-logo-gmaila/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *