Media News
zywiec meskie granie

Żywiec Męskie Granie 2021 powraca po rocznej przerwie

Trasa Żywiec Męskie Granie powraca po rocznej przerwie. W 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa koncerty nie mogły się odbyć. W tym roku trasa powraca do czterech polskich miast. Koncerty odbędą się w piątki i soboty. Przedsprzedaż biletów rozpoczęła się 21 czerwca, a premiera tegorocznego singla zaplanowana jest na 30 czerwca.

W tym roku trasa koncertowa Żywiec Męskie Granie odbędzie się w czterech polskich miastach: Krakowie (6-7 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Warszawie (13-14 sierpnia, Tor Służewiec), Poznaniu (20-21 sierpnia, Park Cytadela) i Żywcu (27-28 sierpnia, Amfiteatr pod Grojcem). W Żywcu zaplanowano transmisję koncertu na żywo w Internecie.

Podczas piątkowych koncertów na scenie pojawią: Daria Zawiałow, Igor „Igo” Walaszek oraz król. W sobotę zaś zagra Męskie Granie Orkiestra 2021. Skład nowego zespołu poznamy 30 czerwca. Na ten dzień zaplanowano także premierę tegorocznego singla.

Żywiec Męskie Granie 2021 – line-up

Na tegorocznym Męskim Graniu zagrają m.in. Dawid Podsiadło, ØRGANEK, Artur Rojek, Ralph Kaminski, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni czy Brodka.

 • 06.08.2021 Kraków – Bluszcz, Jarecki, Król, Dawid Podsiadło, Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, Król, Igo)
 • 07.08.2021 Kraków – WaluśKraksaKryzys, Baasch, Daria Zawiałow, Organek, Męskie Granie Orkiestra 2021
 • 13.08.2021 Warszawa – Niemoc + goście, Kasia Lins, Król, Artur Rojek, Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, Król, Igo)
 • 14.08.2021 Warszawa – Shyness!, Zdechły Osa, Ralph Kaminski, Brodka, Męskie Granie Orkiestra 2021
 • 20.08.2021 Poznań – Kaśka Sochacka, Vito Bambino, Maria Peszek, Zalewski, Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, Król, Igo)
 • 21.08.2021 Poznań – Baasch, Muchy, Król, Organek, Męskie Granie Orkiestra 2021
 • 27.08.2021 Żywiec – Bluszcz, WaluśKraksaKryzys, Kwiat Jabłoni, Dawid Podsiadło, Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, Król, Igo)
 • 28.08.2021 Żywiec – Kaśka Sochacka, Natalia Przybysz, Ralph Kaminski, Zalewski, Męskie Granie Orkiestra 2021

– Na sierpniowe koncerty zdecydowaliśmy się zaprosić także skład Męskie Granie Orkiestra 2020. To doskonała szansa, aby usłyszeć ich materiał, który wybrzmiał tylko raz podczas finałowego koncertu w Żywcu. Specjalnie na tegoroczną trasę stworzyliśmy także nowy zespół, a jego muzycznych interpretacji będzie można posłuchać w każdą sobotę sierpnia – powiedziała Dorota Nowakowska, manager marki Żywiec.

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii koronawirusa w Polsce. Będzie ograniczona pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający zaszczepienie przeciwko COVID-19 w postaci kodu QR.

Męskie Granie to ogólnopolska trasa koncertowa, której inicjatorem i pomysłodawcą jest marka Żywiec. W wydarzeniu biorą udział czołowi polscy muzycy oraz twórcy sztuk wizualnych. Pierwsza odsłona projektu miała miejsce w 2010 roku.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/justyna-steczkowska-zastapi-edyte-gorniak-w-the-voice-of-poland/

O autorze

4 komentarze

 1. Samanta 28 czerwca, 2021 w 12:24 am

  Jak ja na to czekałam!!! Uwielbiam Męskie Granie bo rozwala system!!! Ich propozycje są taką świeżością na naszym rynku muzycznym, że serio!!! Super, że wracają, że w ogóle będą koncerty, ale z biletami podejrzewam będzie ciężko, haha!!! Mam jednak nadzieje, że uda mi się wyrwać chociażby jeden bo ich koncerty są warte grzechu 😀 Jak dla mnie najlepsza piosenka była z Fiszem i Melą Koteluk, normalnie aż sobie włączę na dobranoc!!!

 2. Rafal 28 czerwca, 2021 w 6:47 pm

  Meskie Granie! Z roku na rok coraz lepsi;) W moim odczuciu to jedna z wazniejszych imprez muzycznych w tym kraju, czego nie wrozylem im na poczatku, ale z czasem, obserwujac ten progres, doszedlem do wniosku, ze to swietna popozycja na naszej dosc ubogiej scenie muzycznej. Staram sie byc chociaz na jednym koncercie w sezonie i zawsze wracam z wielkim bananem na twarzy, bo aranzacje, wykonawcy, a takze cala oprawa sa na naprawde swiatowym poziomie. Polecam wybrac sie jak uda sie wam zdobyc bilety;) co mowi samo za siebie.

 3. Marta 3 lipca, 2021 w 10:18 am

  W końcu! Od kilku lat czekam co rok z utęsknieniem na nowy singiel, a później wyczekuje tych koncertów. To doskonały projekt muzyczny. W tym roku w ogóle pomysł z dwoma koncertami w jednym mieście jest mega fajny, niestety jest duży problem z biletami :c rozeszły się tak szybko że nie załapałam się na kupno. Ale może uda mi się jeszcze od kogoś odkupić, liczę na to 😉

 4. Inez 5 lipca, 2021 w 6:19 am

  4 lata usilowalam dostac te bilety !!! Krakow, nadchodze!!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *