Media News
mediamarkt

MediaMarkt zaprasza na zakupy z psem

W ramach akcji „Witamy Psy” MediaMarkt zaprasza czworonogów do swoich sklepów. Będzie tam czekać na nich miska z wodą. Zaczęły się upały, dlatego nie wolno zostawiać psów w samochodach.

Pozostawione w pełnym słońcu auto szybko się nagrzewa. Temperatura w takim pojeździe może sięgnąć nawet powyżej 50 stopni Celsjusza. To duże zagrożenie, zarówno dla życia ludzi, jak i zwierząt przebywających w środku.

Akcja „Witamy Psy!” obejmuje wolnostojące sklepy sieci MediaMarkt w całej Polsce i potrwa do końca lata. Klienci wprowadzający zwierzęta do marketu muszą również przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Każdy pies może być wprowadzony do salonu na smyczy oraz w kagańcu.

– W trakcie upałów wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i ich czworonożnych przyjaciół. Zapraszamy pupili do MediaMarkt, by uniknąć pozostawienia ich na słońcu lub w nagrzanym samochodzie. Psy tak samo jak i ludzie, w ciepłe dni szczególnie potrzebują odpowiedniego nawodnienia, dlatego w strefie wejścia do naszych sklepach czeka na nie miska z wodą – mówi Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy MediaMarkt.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/technologie/startuje-spotify-greenroom/
Tagi:

O autorze

2 komentarze

  1. Marysiaa 1 lipca, 2021 w 6:04 pm

    Jak wspaniale! W moim odczuciu, do wszelkich sklepów powinno się wchodzić ze zwierzakami. W krajach takich jak USA to dla wielu miejsc jest to całkowicie naturalne i przyjemne. Osobiście nie mam nic przeciwko zwierzakom w sklepach. Wiele osób zabiera swoje zwierzaki na wakacje to czemu by nie do sklepu? Fajna sprawa i cieszę się, że coraz więcej miejsc otwiera się na tego typu propozycje. Jestem jak najbardziej na tak! 🙂

  2. Paulina 3 lipca, 2021 w 10:24 am

    Super krok! Sama mam psiaka i naprawdę czasem nie ma go z kim zostawić, więc to dużo ułatwi. Wątpię by ludzie mieli coś przeciwko temu, żeby psy wchodziły do sklepów. Przecież nic tam złego nie robią! Oczywiście właściciele muszą bardzo dużą uwagę zwracać na to co ich pupil robi, ale to raczej oczywiste. Szczególnie w upały taki krok to bardzo dobra decyzja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *