Media News
justyna steczkowska

Justyna Steczkowska zastąpi Edytę Górniak w „The Voice of Poland”

Justyna Steczkowska zasiądzie w jury 12. edycji „The Voice of Poland”. Piosenkarka zastąpi Edytę Górniak. Steczkowska była już trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji programu. Justyna Steczkowska ostatni raz w show pojawiła się w 2015 roku.

Edyta Górniak niedawno zrezygnowała z udziału w programie. W „The Voice of Poland” nie pojawi się także Michał Szpak i Urszula Dudziak. Niedawno stacja TVP poinformowała, że nową trenerką została Sylwia Grzeszczak. W programie, jak w poprzednich edycjach, pojawią się Baron i Tomson z Afromental.

Justyna bez wahania zgodziła się na powrót do programu, bo się za nim stęskniła. Choć jesienią planuje wiele koncertów, ich kalendarz ułożyła tak, by można było go pogodzić ze zdjęciami. Justyna obchodzi w tym roku 25-lecie pracy artystycznej i niedługo wydaje nową płytę, którą chce przy okazji reklamować na wizji – informuje „Fakt”.

Telewizja Polska nie poinformowała jeszcze o tym, kto zostanie ostatnim trenerem. 12. edycja „The Voice of Poland” zaplanowana jest na jesień tego roku. Zwycięzcą 11. edycji „The Voice of Poland” został Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka.

The Voice of Poland to polski program telewizyjny typu talent show emitowany na antenie TVP2 od 3 września 2011. Celem programu jest odkrycie utalentowanych wokalnie osób w wieku powyżej 15 lat.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/serial-receptura-jesienia-w-tvn/

O autorze

3 komentarze

  1. Magdalena Wilczyca 27 czerwca, 2021 w 10:45 pm

    W sumie lubie obydwie panie wiec dla mnie zmiana na plus. Od lat juz ogladam ten program i stwierdzam, ze z roku na rok robi sie coraz ciekawszy. Przede wszystkim ze wzgledu na roznorodnosc jurorow. Wymiany sa wazne i dodaja wiele, przynajmniej jak dla mnie. W ogole uwazam, ze Voice to najlepszy z programow tego typu, a ogladam chyba wszystkie:) przede wszystkim uwielbiam te pierwsze momenty, gdy pojawiaja sie nowi uczestnicy i sa przeslichania – najwieksza ekscytacja. Czekam na kolejny sezon!:)

  2. Halinka 29 czerwca, 2021 w 8:22 am

    bardzo aler to bardzo lubie p. Justyne. Jest doskonala artystka ktora przede wszystkim ma talent i przecudowny glos! Swietnie ze ktos ja docenia nadal i widzi jej pasje do spiewania. Jak dla mnie to jest najlepszym mozliwym wyborem w tej kategorii. Ogolnie bardzo lubie ten program i uwazam, ze swietnie spedza sie przy nim czas. Ostatni sezon to byly dopiero emocje! Czekam na kolejny z wielkimi nadziejami, ze znow pokaza klase i wybiora napawde kogos godnego uwagi.

  3. Monika 29 czerwca, 2021 w 10:22 am

    Ja nieszczególnie lubiłam Edytę Górniak w roli jurorki, więc dla mnie to jak najbardziej pozytywna wiadomość. Akurat The Voice of Poland oglądam regularnie, jako jeden z niewielu tego typu programów w telewizji. Może być ciekawa edycja, skoro praktycznie całe jury się zmieni. Mam nadzieje że oglądać się będzie równie dobrze jak wcześniejsze edycje. Najważniejsze, że moi ulubieńcy – Tomson i Baron, zostają 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *