Media News
Allegro Pay

Allegro z nową metodą płatności Allegro Pay

Allegro rusza z całkiem nową funkcją. Jakiś czas temu pisaliśmy o zmianach w Allegro. Platforma oficjalnie potwierdza nowe narzędzie w swoim serwisie. Rozszerza metody płatności i wprowadza Allegro Pay.

Jednak jeszcze nie wszyscy mogą korzystać z tej funkcji. Jak wiadomo, w ciągu przyszłych miesięcy dostęp do tego narzędzia ma być cały czas udoskonalany i rozszerzany.

Jak działa Allegro Pay?

Dzięki nowej funkcji Allegro Pay, klient ma do wykorzystania środki, którymi może płacić za swoje zakupy w każdej chwili. Może wybrać jak najlepszą i wygodną opcję zapłaty dla siebie. Może zapłacić w ciągu 30 dni, a nawet rozłożyć raty na 20 miesięcy. To doskonała opcja dla osób, które nie chcą płacić od razu i wolą rozłożyć zapłatę na kilka miesięcy.

Stale inwestujemy w to, aby zakupy były jeszcze wygodniejsze, szybsze i bardziej dostępne dla naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy Allegro Pay. Nowoczesną i bezpieczną usługę, która jest uzupełnieniem innych metod płatności dostępnych na naszej platformie. Aktywacja usługi zajmie naszym klientom niespełna minutę, a 15 sekund wystarczy im do zrealizowania transakcji. To kolejna inwestycja, która sprawia, że codzienne zakupy klientów są o wiele łatwiejsze, a także zwiększa potencjał transakcyjny dla sprzedających – wyjaśnia François Nuyts, prezes strony.

Allegro logo
Allegro logo

Po zalogowaniu na swoje konto, klienci w sekcji dostawy i płatności zobaczą Allegro Pay. Użytkownicy będą mogli włączyć tę usługę i zdobyć nawet 4 tys. złotych do wykorzystania na zakupy w tym serwisie internetowym.

Każdy z klientów musi wypełnić wniosek, a środki zostaną przyznane na podstawie indywidualnej analizy. Dane te będą zweryfikowane poprzez historię zakupów oraz dane pochodzące z baz zewnętrznych. Allegro Pay możesz aktywować zupełnie bezpłatnie w każdej chwili.

Natomiast osoby, które korzystają z funkcji „SMART!” będą mogli wybrać opcję 3 miesięcznych spłat rat. Oprocentowanie wówczas wyniesie 0%.

Allegro Pay
nowa metoda płatności w serwicie

Użytkownicy mogą wybrać okres spłaty – na 5, 10 bądź 20 miesięcznych płatności.

Jak wiadomo, najpierw dostęp do tej funkcji dostanie grupa kilkudziesięciu tysięcy użytkowników tego serwisu internetowego.

Krótka historia

To największa platforma transakcyjna on-line w Polsce. Portal należy do przedsiębiorstwa Allegro.pl.

Umożliwia przede wszystkim wystawianie na sprzedaż przedmiotów przez użytkowników tej strony. Serwis na początku był popularny wśród kolekcjonerów, a potem zawodowych handlarzy. Oprócz aukcji można również wystawić na sprzedaż przedmioty za ustaloną z góry cenę.

Za wystawienie przedmiotów na sprzedaż, a także za dokonanie sprzedaży za pośrednictwem platformy, przedsiębiorstwo pobiera prowizję.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *