Media News
Daria Zawiałow

Daria Zawiałow z audycją w Radiu 357

Daria Zawiałow poprowadzi autorską audycję w Radiu 357. Będzie to program muzyczny. Nie wiadomo jednak jeszcze jaki będzie nosił tytuł.

Piosenkarka podzieliła się tą informacją na swoim koncie na Facebooku.

Niedawno do zespołu Radia 357 dołączyli Tomasz Organek oraz Krzysztof Zalewski. Również poprowadzą autorskie audycje.

Daria Zawiałow to piosenkarka. W 2000 roku wystąpiła w programie TVP1 „Od przedszkola do Opola„. Brała udział w wielu konkursach i festiwalach dziecięcych, a także młodzieżowych. W 2011 wzięła udział w czwartym sezonie programu TVN „Mam talent!”. Dotarła do półfinału. W 2013 i 2014 wzięła udział również w trzeciej i czwartej edycji programu „X Factor”. W tej ostatniej dotarła do finałowej dwunastki. 3 marca 2017 roku wydała debiutancki album studyjny „A kysz!”.

Radio 357 niedawno ogłosiło wstępną ramówkę.

Radio 357 ma wystartować w grudniu tego roku. Kilka audycji pojawiło się już w serwisie OPEN.FM.

– Radio 357 będzie mieszanką tradycji i nowoczesności, sprawdzonych schematów i nowatorskiego podejścia, audycji przewidywalnych i zupełnie nowych. Robimy Radio 2.0, a nie Radio 1998 – informuje Radio 357.

Nowe radio tworzą byli dziennikarze Programu III Polskiego Radia.

Jak na razie, ekipę Radia 357 tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Katarzyna Kłosińska, Kuba Strzyczkowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Patrycjusz Wyżga, Anna Dudzińska, Michał Olszański, Tomasz Michniewicz, Marcin Cichoński, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Marek Brzeziński, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska i Tomasz Jeleński.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *