Media News
krzysztof zalewski

Krzysztof Zalewski poprowadzi audycję w Radiu 357

Krzysztof Zalewski poprowadzi audycję w nowo powstającym Radiu 357. Zalewski będzie mógł w radiu prezentować „wszystko to, co mu w duszy gra”.

Artysta tuż po Tomaszu Organku jest drugim muzykiem, który dołączył do zespołu radia 357. Nie wiadomo jeszcze jednak, kiedy będzie prowadzić swoją audycję. Wszystkiego dowiemy się w najbliższym czasie.

Muzyk prowadził już swój program w Trójce od stycznia do września 2018 roku. „Zalef zgiełku” można było słuchać w piątki w godz. 22-23.

krzysztof zalewski
fot. Google

Jak wynika ze źródeł, Radio 357 ma ruszyć w grudniu tego roku. Do tej pory w Radiu 357 powstało już kilka pierwszych audycji w Open FM.

Krzysztof Zalewski to polski piosenkarz wykonujący rock i pop. A także kompozytor, autor tekstów i aktor.

Radio 357, jak na razie, tworzą: Marek Niedźwiecki, Katarzyna Borowiecka, Piotr Kaczkowski, Katarzyna Kłosińska,  Kuba Strzyczkowski, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, Patrycjusz Wyżga, Anna Dudzińska, Michał Olszański, Tomek Michniewicz, Marcin Cichoński, Agnieszka Obszańska, Ernest Zozuń, Marta Malinowska, Aleksandra Budka, Marek Brzeziński, Tomasz Rożek, Filip Jaślar, Łukasz Błąd, Gabi Darmetko, Iza Woźniak, Daniel Wyszogrodzki, Krzysztof Szubzda, Roma Leszczyńska, Tomasz Jeleński.

radio 357
fot. Google

Czytaj również: https://medianews.com.pl/radio/radio-357-byli-dziennikarze-trojki-zakladaja-nowe-radio/

A także: https://medianews.com.pl/radio/marek-niedzwiecki-poprowadzi-audycje-w-radiu-357/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *