Media News
Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres kończy swój program po 19 latach

Ellen DeGeneres poinformowała, że 19 sezon jej programu „The Ellen DeGeneres Show” będzie tym ostatnim. Prezenterka zakończy swój talk-show po sezonie 2021/2022.

Ellen zaczęła prowadzić swój program w 2003 roku. Przyniósł jej ogromną popularność i rozpoznawalność na całym świecie. W słynnym talk-show pojawiały się znane osobowości. Widzowie chętnie czekali na nowe odcinki. Jednak Ellen poinformowała, że 19 sezon jej programu będzie tym ostatnim. W 2022 roku kończy się kontrakt Ellen DeGeneres z Warner Bros.

Prezenterkę w ubiegłym roku oskarżono o mobbing. Osoby, które pracowały przy programie oskarżyły ją o wprowadzanie toksycznej atmosfery w miejscu pracy. Pojawiły się także zarzuty prezenterki o rasizm i dyskryminację klasową. Były współpracownik Ellen opublikował informacje o mobbingu w zeszłym roku. Wiele osób odeszło z programu „The Ellen DeGeneres Show”. Kryzys wizerunkowy wpłynął także na oglądalność talk-show. Dziennikarka najnowszy sezon rozpoczęła od publicznych przeprosin, które były skierowane do współpracowników.

Prezenterka w rozmowie z „The Hollywood Reporter” poinformowała, że program nie jest już dla niej satysfakcjonujący zawodowo i chce szukać innej ścieżki swojej kariery zawodowej. Dziennikarka zdradziła również, że 16 sezon miał być tym ostatnim. Jednak zaoferowano jej podwyżkę, dlatego podpisała kontrakt na kolejne trzy sezony.

– Choć program jest wspaniały i zabawny, to już nie jest dla mnie wyzwaniem – powiedziała Ellen.

W środę, w najnowszym odcinku, podziękowała swoim widzom za oglądanie jej programu. Poinformowała także, że jej program ma prawie 3 tysiące odcinków. Program otrzymał 166 nominacji i zdobył 61 nagród Daytime Emmy Award. A także 17 nagród People’s Choice Awards.

Popularność DeGeneres przyniosły występy standuperskie. W latach 1994-1998 grała główną rolę w sitcomie „Ellen”. Od 2003 roku prowadzi swój talk-show. 25 lutego 2007 roku DeGeneres poprowadziła 79. galę rozdania nagród amerykańskiej Akademii Filmowej. 

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/ksiaze-william-i-ksiezna-kate-zalozyli-kanal-na-youtubie/

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *