Media News
papiery na szczęście

„Papiery na szczęście” od jesieni w TVN Siedem

Jesienią w ramówce TVN Siedem zadebiutuje nowy serial „Papiery na szczęście”. Produkcja zastąpi serial „Zakochani po uszy”.

Nowa produkcja telewizji TVN Siedem to autorski pomysł stacji. Serial opowiada historię Marty, która jest żoną znanego piłkarza Krisa. Postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć wszystko od początku. Znajduje pracę u zamożnej rodziny, gdzie poznaje Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Marta ma wątpliwości, czy Adam jest odpowiednim mężczyzną dla niej. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) i Mateusz Kmiecik (Kris).

Za produkcję odpowiadają twórcy serialu „Zakochani po uszy”. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserem – Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć zaś Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. Zdjęcia realizowane są w Krakowie. Serial trafi na antenę oraz platformę player.pl już jesienią.

Nowa produkcja „Papiery na szczęście” zastąpi serial „Zakochani po uszy”, który zadebiutował w ramówce stacji TVN Siedem w 2019 roku. Według danych Nielsen Audience Measurement, 21 stycznia 2019 średnia oglądalność premierowego odcinka serialu na antenie TVN wyniosła 1,22 mln widzów. W TVN 7 zaś średnia widownia pierwszego epizodu, wyemitowanego tego samego dnia, wyniosła 181 tys. Pierwszy sezon serialu na antenie TVN 7 oglądało średnio 435 tys. widzów.

Oficjalnie przyznaję się to nie ja! To Marta, główna bohaterka nowego serialu „Papiery na szczęście” (haha prawie jak wariackie papiery). Poznacie ją jesienią na antenie @tvn7. Mam nadzieję, że jesteście ciekawi mojej krakowskiej przygody – napisała na Instagramie Adriana Kalska, która wcieli się w rolę głównej bohaterki serialu.

Adriana Kalska obecnie wciela się w rolę Izy Chodakowskiej w serialu „M jak miłość” w TVP 2.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/beata-kozidrak-w-nowej-reklamie-coca-coli/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *