Media News
Magda Mołek

Magda Mołek odchodzi z TVN. Pożegnała się ze stacją

Magda Mołek odchodzi ze stacji TVN. Była tam dziennikarką przez 16 lat. Na początku sierpnia okazało się, że program „W roli głównej” nie pojawi się jesienią w TVN Style. Teraz definitywnie pożegnała się z TVN.

Dziennikarka poinformowała o tej decyzji w mediach społecznościowych.

We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję Wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję Widzom za życzliwość i wspólne radości – napisała na Instagramie.

Dziennikarką będę zawsze, bo to bardziej charakter niż zawód i teraz czuję, że idę swoją drogą. Was nieustająco zapraszam na mój kanał na YouTubie. Do zobaczenia i usłyszenia – dodała.

Magda Mołek odchodzi z TVN

Dziennikarka w poniedziałek pożegnała się ze stacją TVN. Tę informację przekazała w swoich mediach społecznościowych. Podziękowała wszystkim współpracownikom oraz widzom.

Magda Mołek
Magda Mołek

Kariera dziennikarki

Magda Mołek w stacji telewizyjnej TVN pracowała od 2004 roku. Pracę w TVN Style zaczęła w 2006 roku. Najpierw prowadziła program „Lekcja stylu”. Później od 2008 roku prowadziła „Miasto kobiet”. Prowadzącą „W roli głównej” była od 2009 roku. Pracowała również w Telewizji Polskiej, Canal+ czy TV Puls. Dziennikarka w ubiegłym roku odeszła z „Dzień Dobry TVN”. Program prowadziła przez 15 lat.

Magda Mołek od maja 2020 roku założyła swój kanał w serwisie internetowym YouTube – „W moim stylu”. Rozmawia tam z wieloma znanymi ludźmi.

Jestem dziennikarką od 25 lat. W telewizji pracowałam prawie wszędzie. A ponieważ z wiekiem nasila mi się potrzeba wolności i niezależności, to teraz będę pytać TUTAJ. Dla Was, o Was i z Wami – tak przywitała widzów na swoim kanale.

Kanał Magdy Mołek na YouTubie ma już ponad 50 tysięcy subskrybentów.

Niedawno z „Dzień Dobry TVN” pożegnała się Kinga Rusin i Piotr Korycki. Piotr Kraśko natomiast przeszedł z „Dzień Dobry TVN” do „Faktów”.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *