Media News
marzena rogalska

Marzena Rogalska poprowadzi „Miasto Kobiet” w TVN Style

Marzena Rogalska została prowadzącą programu „Miasto Kobiet”. Kultowy program ponownie pojawi się na antenie TVN Style. Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”. Rogalska w lutym tego roku odeszła z Telewizji Polskiej, w której pracowała przez 12 lat.

Program „Miasto Kobiet” przez 11 lat poruszał wiele ważnych tematów. A teraz ponownie powraca na antenę TVN Style. Program prowadzony będzie przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń i sytuacją życiową. Prowadzące poruszą istotne tematy i opowiedzą m.in. o tym co je ostatnio zaciekawiło czy poruszyło. Porozmawiają także z inspirującymi osobami i poruszą tematy związane z mediami społecznościowymi.

Marzena Rogalska o powrocie programu opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka w programie śniadaniowym przedstawiła nową formułę „Miasta Kobiet”. Prowadzące chcą skupić się m.in. na tym, czym żyją kobiety i wzajemnie się inspirować. W programie będzie można również zobaczyć znane twarze. Rogalska prowadziła program w latach 2004-2008.

„Miasto Kobiet” wraca do TVN Style

Oprócz Marzeny Rogalskiej do grona prowadzących dołączą jeszcze dwie kobiety. Na razie nie wiadomo, kim one są. O tym niedługo poinformuje stacja.

„Miasto kobiet” będzie można oglądać w TVN Style od 5 września o godz. 12:30 i 22:15. Pierwszy odcinek ukaże się również w stacji TVN 4 września. Kolejne odcinki będzie można oglądać w każdą niedzielę w TVN Style.

Miasto kobiet to talk-show emitowany na antenie TVN Style w latach 2004-2015. Wcześniej audycję, oprócz Marzeny Rogalskiej, prowadziły: Beata Sadowska, Anna Maruszeczko, Anna Czarnecka, Anna Dziewit, a także Weronika Marczuk i Jolanta Pieńkowska. Program prowadziły również Dorota Wellman i Paulina Młynarska.

Marzena Rogalska to polska dziennikarka telewizyjna i radiowa, autorka powieści i aktorka. W lutym tego roku odeszła z TVP. Przez wiele lat współprowadziła program śniadaniowy „Pytanie na Śniadanie”. Prowadziła również m.in. „Dzieciaki górą”, „Przygarnij mnie”, „Gotowi do gotowania? Start” i „To był rok”. Była także dziennikarką RMF FM i Radia Kolor.

W 2016 roku wydała debiutancką powieść pt. „Wyprzedaż snów”, która w 2018 roku doczekała się kontynuacji w postaci książek „Gra w kolory” i „Druga miłość”.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/krzysztof-ibisz-nowa-twarza-kampanii-neonet/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *