Media News
michał kempa

Michał Kempa drugim prowadzącym „Mam talent!”

Michał Kempa został drugim prowadzącym w programie „Mam talent!”. Będzie współprowadził show razem z Marcinem Prokopem.

Michał Kempa w 13. edycji „Mam talent!” zastąpi Szymona Hołownię. Hołownia obecnie zajmuje się działalnością polityczną.

Owszem. Stało się. Potwierdzam. Zarząd spółki Discovery TVN powierzył mi jedno z najważniejszych stanowisk w kraju jakim jest posada współprowadzącego programu „Mam Talent”. Czy podołam wyzwaniu? Będę się starał. Obiecuję. Bycie Szymonem Hołownią wymaga empatii, inteligencji, błyskotliwości, nienagannej prezencji, nie garbienia się i posiadania w miarę bezpiecznych poglądów na temat przerywania ciąży. To ostatnie mam – nad resztą będę pracował – napisał Kempa na Instagramie.

Michał Kempa to polski komik uprawiający stand-up comedy, a także dziennikarz radiowy i telewizyjny. Współprowadzi „Szkło kontaktowe” w TVN 24. Prowadzi także audycję w radiu Newonce.radio. W 2010 roku zwyciężył w finale programu „Stand up. Zabij mnie śmiechem”. W latach 2020-2021 współprowadził wraz z Wojciechem Fiedorczukiem program Skanalizowani w Canal+ Premium.

Mam talent!” to program telewizyjny typu talent show emitowany od 13 września 2008 do 30 listopada 2019. Ponownie pojawi się na antenie TVN już jesienią 2021 roku. W najnowszej edycji programu w jury zasiądą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/marcin-reczmin-szefem-strony-glownej-wyborcza-pl/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *