Media News
marcin ręczmin

Marcin Ręczmin szefem strony głównej Wyborcza.pl

Marcin Ręczmin dołączył do zespołu Wyborcza.pl. Został szefem strony głównej portalu.

W portalu Wyborcza.pl Ręczmin będzie pracował z całym zespołem, raportując do Aleksandry Sobczak, wicenaczelnej „Gazety Wyborczej” i szefowej serwisu Wyborcza.pl. Podlegać mu będzie zespół wydawców i dziennikarzy strony głównej.

Marcin Ręczmin ostatnio pracował w Wirtualnej Polsce. Kierował serwisami kulturalnymi oraz Magazynem Wirtualnej Polski. Wcześniej był także szefem newsroomu Wirtualnej Polski.

Cieszę się, że będę miał okazję pracować z zespołem, który stawia na autorskie treści i w tradycyjny, ale niezawodny sposób buduje jakość dziennikarstwa: zadając kłopotliwe pytania, sprawdzając prawdomówność decydentów, będąc na miejscu najważniejszych wydarzeń – powiedział Ręczmin.

– Cieszę się, że Marcin wraca do „Wyborczej”. Lata temu pracował z nami w redakcji trójmiejskiej, gdzie dał się poznać jako świetny redaktor i kolega. Wiemy, że dzieli nasze wartości oraz przywiązanie do najwyższej jakości dziennikarstwa – zakomunikowała Aleksandra Sobczak, wicenaczelna „Wyborczej” i szefowa serwisu Wyborcza.pl.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Mediapanel, w kwietniu portal Wyborcza.pl odwiedziło 8,83 mln osób.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/michal-cholewinski-przechodzi-do-polsatu/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *