Media News
primark

W Polsce powstanie kolejny Primark

Kolejny sklep sieci Primark pojawi się w Katowicach w 2023 roku. Irlandzka firma podpisała już umowę najmu na otwarcie sklepu. Nowy sklep powstanie w centrum handlowym Silesia City Center.

Sklep w galerii katowickiej ma zająć 3,6 tys. m kw. powierzchni. W sklepie pojawi się zarówno kolekcja damska, męska, jak i dziecięca. Pojawią się również artykuły związane z wyposażeniem domu, a także kosmetyki. Sieć sklepów zapowiada, że w ofercie pojawią się produkty wykonane m.in. z materiałów organicznych oraz pochodzących ze zrównoważonych źródeł i recyklingu.

Primark
fot. Google

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój galerii handlowej Silesia City Center zapewnił nam możliwość zlokalizowania sklepu w samym centrum Katowic – powiedział Maciej Podwojski, area menager w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

Pierwszy irlandzki sklep w Polsce otwarto w sierpniu 2020 roku w Galerii Młociny w Warszawie. Drugi sklep ma powstać w 2021 roku w poznańskiej galerii handlowej Posnania.

Pojawienie się tego znanego na całym świecie detalisty, wzmocni obecną ofertę marek w naszym centrum, dlatego z niecierpliwością czekamy, aby zaoferować niesamowitą modę Primark mieszkańcom Katowic – dodała Monika Pyszkowska, dyrektor regionalna w ECE Marketplaces

Primark to sieć sklepów, która oferuje przede wszystkim odzież, ale także akcesoria i wyposażenie do domu. Na rynku istnieje od 1969 roku. Siedziba znajduje się w Dublinie. Na rodzimym rynku przedsiębiorstwo operuje pod nazwą Penneys.

Obecnie sieć posiada ponad 385 sklepów w 13 krajach. Są to m.in.: Irlandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Portugalia, a także Niemcy czy Włochy. Sieć zatrudnia ponad 70 000 osób.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/technologie/w-uber-eats-zaplacisz-blikiem/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *