Media News
Primark

Primark otwiera drugi sklep w Polsce

Primark ogłosił, że otworzy swój drugi sklep w Polsce. Sklep otworzy się 6 maja w Poznaniu. Primark początkowo miał być otwarty 25 marca. Jednak z powodu pandemii koronawirusa i obostrzeń, sieć zmieniła plany.

Primark swoje otwarcie będzie miał 6 maja w centrum handlowym Posnania. Zajmie 3 500 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach i będzie oferować kolekcje damskie, męskie i dziecięce. Sklep oferuje obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu. Firma w swojej ofercie posiada produkty z z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu.

Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Poznania słynną modę i ceny Primark. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla naszego drugiego sklepu w Polsce. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić nasze ubrania na nowy sezon, jak również odzież z kolekcji podstawowej, a wszystko to w niesamowitych cenach – powiedział Maciej Podwojski, area manager Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

Primark z drugim sklepem w Polsce

Pierwszy sklep Primarka w Polsce otworzono w warszawskiej Galerii Młociny 20 sierpnia 2020 roku. W 2023 roku firma chce otworzyć kolejny sklep, który pojawi się w centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach.

Wszystkie sklepy w galeriach ponownie otworzą się 4 maja. Nadal obowiązywać będą zasady bezpieczeństwa, m.in. takie jak limit klientów: 1 osoba na 15 mkw. Każdy klient musi pamiętać o zasłanianiu nosa i ust. Sklep zaoferuje także środki dezynfekujące.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje ubrania, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego. Firma otworzyła swój pierwszy sklep w Dublinie w 1969 roku pod nazwą „Penneys”. Obecnie posiada 380 sklepów w trzynastu krajach Europy i Ameryki. Sklepy znajdują się m.in. w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech czy Słowenii. Primark zatrudnia ponad 70 000 osób. Do tej pory największym sklepem tej sieci działającym na całym świecie jest Birmingham High Street, który zajmuje powierzchnię handlową 14 800 m2 rozłożoną na pięciu piętrach.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/prasa/burda-media-przejmuje-drogerie-internetowa-cocolita/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *