Media News
uber eats

W Uber Eats możesz zapłacić BLIKIEM

Od teraz w Uber Eats można zapłacić BLIKIEM. Z powodu wprowadzenia nowej opcji zapłaty, na klientów czeka również promocja.

Uber Eats ogłosiło 14 stycznia 2021 roku rozpoczęcie współpracy z operatorem platformy Blik. Od teraz użytkownicy aplikacji mają do wyboru kolejną formę płatności bezgotówkowych tuż po kartach płatniczych i PayPalu.

– Od początku pandemii już nie raz okazało się, że BLIK jest nie tylko wygodnym i łatwym w obsłudze sposobem płatności, ale także pomaga -w przestrzeganiu dystansu społecznego w sytuacjach różnego rodzaju rozliczeń. Współpraca z marką Uber Eats, która przykłada równie wielką uwagę do bezpieczeństwa, tym razem dostaw, to dla użytkowników BLIKA dodatkowa korzyść – mogą zamawiać jedzenie i płacić w swój ulubiony sposób – powiedziała Magdalena Kubisa, dyrektor rozwoju biznesu w Polskim Standardzie Płatności, operatorze systemu BLIK.

Klienci, którzy zdecydują się na płatność BLIKIEM, mogą skorzystać z darmowej dostawy. Promocja obowiązuje od 15 stycznia do 17 stycznia przy zamówieniach za minimum 40 złotych. Aby skorzystać z tej promocji, należy wpisać hasło BLIK w zakładce „Promocje” w aplikacji.

Uber Eats to usługa, która umożliwia zamawianie posiłków z lokalnych restauracji za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Platforma wykorzystuje elementy ekonomii współdzielonej i należy do portfolio firmy Uber.

Usługę uruchomiono w 2014 roku. Obecnie jest dostępna w ponad 6000 miastach, w 45 krajach na całym świecie.

Natomiast w Polsce usługę wprowadzono ponad 3 lata temu. Obecnie jest dostępna w 37 polskich miastach. Z Uber Eats korzysta ponad 2 miliony osób.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/koronawirus-slowem-2020-slowo-dekady-500-plus/

źródło: www.blik.com / fot. unsplash.com

Tagi:

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *