Media News
TVP piłka ręczna mś 2021

TVP jednak pokaże MŚ w piłce ręcznej w telewizji

TVP po długich negocjacjach zakupiła prawa do pokazania pozostałych meczów Polaków w MŚ w piłce ręcznej. Do tej pory spotkania Polaków i pozostałych drużyn można było oglądać na oficjalnym kanale IHF Competitions na YouTubie. 

Pierwszy mecz polskich szczypiornistów Telewizja Polska pokazała już w czwartek. Polscy piłkarze ręczni wygrali z Urugwajem.

Mecze Polaków można oglądać w TVP 1, w TVPSPORT.PL, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na YouTubie TVP Sport.

Serce kibica zawsze bije mocniej kiedy gra reprezentacja. w biznesie nie ma jednak miejsca na emocje, ale na myślenie racjonalne zgodne z interesem publicznym. Po kilku rundach negocjacji doszliśmy do kompromisu. Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie – napisał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

https://twitter.com/mszkolnikowski/status/1351998403291607050

Polacy w MŚ w piłce ręcznej w pierwszej fazie wygrali z Tunezją oraz z Brazylią. Natomiast minimalnie przegrali z Hiszpanią. Polacy awansowali do drugiej fazy z dwoma punktami. W czwartek 21 stycznia wygrali z Urugwajem. W sobotę zagrają o 18:00 z Węgrami, a w poniedziałek o 20:30 z Niemcami.

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej TVP
fot. Google

Awans do ćwierćfinału wywalczą dwie najlepsze drużyny z grupy.

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej rozpoczęły się 13 stycznia i potrwają do 31 stycznia. Turniej odbywa się w Egipcie. W pierwszej fazie mistrzostw wzięły udział 32 zespoły. Automatycznie do mistrzostw zakwalifikowała się Dania jako mistrz świata z 2019 roku, a także gospodarz turnieju, czyli Egipt.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/michal-zewlakow-pozostanie-ekspertem-w-canal-plus/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *