Media News
wp pilot

WP Pilot rozszerza swoją ofertę o trzy kanały

WP Pilot rozszerza swoją ofertę o trzy kolejne kanały. Do oferty platformy dołączyły nowe kanały: History, History 2 i Crime + Investigation.

Na użytkowników serwisu czekają nowe programy o tematyce historycznej, popularnonaukowej i filmowej. Kanały History oraz Crime+Investigation dostępne są w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym oraz Rozszerzonym MAXI. Kanał History 2 zaś w pakietach Rozszerzonym i Rozszerzonym MAXI.

 Kanały grupy A+E Network to takie megahity jak „Wikingowie”, czy emocjonujące treści kryminalne, które widzowie WP Pilota z pewnością pokochają. Prezentujemy jakość na najwyższym poziomie, a jesienią szykujemy dla naszych użytkowników kolejne niespodzianki i nowości – powiedziała Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

HISTORY Channel to kanał, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Kanał ten słynie z kultowych programów dokumentalnych, a także dramatów historycznych i międzynarodowych hitów takich jak „Wikingowie” i „Piraci”.

History 2 to kanał popularnonaukowy dla ludzi ciekawych świata. Crime+Investigation Polsat to kanał kryminalny, który pokazuje świat zbrodni, intryg i tajemnic.

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. Ceny pakietów zaczynają się już od 9,99 zł.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/justyna-steczkowska-zastapi-edyte-gorniak-w-the-voice-of-poland/
Tagi:

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *