Media News
życie na gorąco extra

„Życie na Gorąco” – świąteczne wydanie magazynu

26 listopada do sprzedaży trafiło specjalne wydanie magazynu „Życie na Gorąco – Extra” na Święta Bożego Narodzenia. Będzie dostępne do 31 grudnia 2020 roku.

W specjalnym wydaniu ukażą się wywiady z gwiazdami, ale również historie artystów, którzy zaśpiewali najpiękniejsze świąteczne przeboje. Są to: George Michael, Irena Jarocka, Edyta Górniak, Krzysztof Krawczyk czy Bing Crosby.

W świątecznym numerze pojawią się także tajemnice Bożego Narodzenia. Nie zabraknie odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: „Czy Jezus narodził się w jaskini?”, „Dlaczego obchodzimy święta akurat 25 grudnia?”

W magazynie pojawią się oczywiście porady dotyczące przygotowania świątecznych dań czy dekorowania mieszkania.

Pojawi się także garść ciekawostek na temat świątecznego filmu „Kevin sam w domu”.

Magazyn „Życie na Gorąco – Extra” przygotował zespół wydań specjalnych kierowany przez Martę Lubartowską z segmentu czasopism kobieco-rozrywkowych. Będzie promowany reklamą telewizyjną na antenach TVP, TVN i Polsat.

Życie na Gorąco to magazyn wydawany przez Wydawnictwo Bauer od 3 listopada 1994 roku. Tygodnik przeznaczony głównie dla kobiet. Każdy numer zawiera m.in. plotki z życia gwiazd i polityków oraz wydarzenia z życia ludzi, którzy przysyłają je w listach.

W tygodniku znajdziemy także porady poświęcone zagadnieniom mody, urody i zdrowia. Nie zabraknie również rozrywki. W magazynie znajdziemy m.in. krzyżówki.

Źródło: www.bauer.pl

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/james-bond-od-grudnia-w-hbo-go/
https://medianews.com.pl/reklama/danio-prosty-sklad-danone-wprowadza-nowy-produkt/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *