Media News
Danio Prosty Skład

Danio Prosty Skład – Danone wprowadza nowy produkt

Marka Danone wprowadza na rynek nowy produkt – Danio Prosty Skład. Jest to połączenie tylko trzech składników: twarożku, kremowej śmietanki i niewielkiej ilości cukru.

Jak zapewnia Danone, w nowym produkcie nie ma konserwantów ani barwników.

W fabryce Danone pracuję prawie 25 lat. Kiedy z koleżankami i kolegami wspominamy te wszystkie lata, aż trudno uwierzyć jaką transformację przeszła nasza fabryka. Wdrożenie nowych narzędzi, digitalizacja systemów – to wszystko uświadamia mi, jaką drogę pokonaliśmy przez ten czas. Jednocześnie od pierwszego dnia pracy w naszej firmie, (a pamiętam do dziś ) jakość i bezpieczeństwo były dla nas najważniejsze i tu nigdy nie było żadnego kompromisu, czy drogi na skróty.  Teraz nie sposób się doliczyć liczby smaków, formuł i formatów – ciągle się doskonalimy i wprowadzamy do oferty nowości, docierające również do konsumentów poza granicami kraju – powiedział Marek Janik, kierownik zmiany Działu Pakowania Serków.

Danio Prosty Skład to produkt w stu procentach produkowany w Polsce, a dokładnie w Bieruniu. Dostał oznaczenie „Produkt polski”.

Danio Prosty Skład
fot. Google

Danio Prosty Skład pierwszy raz pojawiło się w sklepach w drugiej połowie września 2020 roku. Nowy serek Danio o smaku śmietankowym można kupić zarówno w czteropakach, jak i opakowaniach pojedynczych.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/badania/branza-kosmetyczna-obawia-sie-kolejnego-lockdownu/

Źródło: www.danone.prowly.com

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *