Media News
marek niedźwiecki

Radio 357 – byli dziennikarze Trójki zakładają nowe radio

Radio 357 to projekt byłych dziennikarzy Trójki. W poniedziałek o godzinie 14 na stronie internetowej Patronite rozpoczęła się zbiórka na uruchomienie rozgłośni internetowej.

Radio 357 tworzą byli dziennikarze radiowej Trójki: Marek Niedźwiecki, Kuba Strzyczkowski, Piotr Kaczkowski, Marcin Łukawski i Piotr Stelmach. Nie są to jednak wszyscy dziennikarze, którzy będą prowadzić nowe radio. W zespole ma być ok. 40 osób.

Jak się okazuje, nazwa nawiązuje do ulicy Myśliwieckiej 3/5/7 – adresu pod którym znajduje się siedziba Trójki.

– Jesteśmy zespołem radiowców, który Państwo doskonale znają. Od teraz mieszkamy pod (nowym) najlepszym radiowym adresem na świecie – w Radiu 357 – zapowiadają na swoim fanpage’u dziennikarze.

Jesteśmy zespołem radiowców, który Państwo doskonale znają. Od teraz mieszkamy pod (nowym) najlepszym radiowym adresem…

Publiée par Radio 357 sur Lundi 5 octobre 2020

Nowe radio przez jeden dzień zebrało ponad 100 tysięcy złotych. Co ważne, suma cały czas rośnie. Jak zapowiadają dziennikarze, radio ma być pozbawione reklam. Ma również być niezwiązane z żadną partią polityczną.

radio 357
fot. Facebook

– Było kiedyś takie radio… i już go nie ma. Ale radio to ludzie, a nie budynek czy częstotliwość. GRAMY WIĘC DALEJ! Dla Państwa i z Państwem – dodają na fanpage’u.

Eksperci zdradzają, że nowe Radio 357 stanie się konkurencją dla Radia Nowy Świat, które powstało w lipcu tego roku. Ta rozgłośnia internetowa to również inicjatywa byłych dziennikarzy Radia Trójki.

Nieoficjalnie wiadomo, że radio ma ruszyć w grudniu.

Zobacz również: https://medianews.com.pl/radio/radio-trojka-z-najgorsza-sluchalnoscia-w-historii/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *