Media News
julia wieniawa

Julia Wieniawa ambasadorką Zalando w Polsce

Julia Wieniawa została nową ambasadorką platformy e-commerce Zalando w Polsce. Pierwsze efekty współpracy można zobaczyć na stronie Zalando oraz w social mediach. Materiały są dostępne na profilu aktorki na Instagramie i stronie platformy na Facebooku.

Współpraca Zalando i Julii Wieniawy to kontynuacja działań promocyjnych platformy na polskim rynku, która obejmuje influencerów i stanowi część lokalnej strategii marketingowej.

W sezonie jesień/zima Julia Wieniawa będzie ambasadorką na Zalando. Dziewczyna zainspiruje klientów platformy do odkrywania swojego stylu. Podzieli się także swoimi propozycjami co do asortymentu platformy. Zaprezentuje również swoje ulubione sezonowe trendy.

Julia Wieniawa
fot. Google

Najbardziej lubię w modzie to, że pozwala mi się zmieniać. Tworzę stylizację w zależności od nastroju, samopoczucia czy okazji. Cieszę się, że jako ambasadorka Zalando mogę inspirować innych do zabawy stylem i odkrywania ulubionych trendów – powiedziała Julia Wieniawa.

https://www.instagram.com/p/CF6isXhMsK3/

W sezonie wiosna/lato 2020 marka Zalando współpracowała z Magdą Pieczonką (makijażystka i ekspertka w kategorii Beauty). Natomiast w 2019 roku Zalando współpracowało z Jessicą Mercedes Kirschner i Julią Kuczyńską.

Julia Wieniawa w ostatnich latach stała się bardzo popularna w Polsce. Sławę w szczególności przyniosła jej rola Pauliny w serialu „Rodzinka.pl”. Wcieliła się także w Adę Michalską w serialu „Zawsze warto”. Zagrała też w wielu filmach i serialach – role drugoplanowe i epizodyczne. Wieniawa jest również piosenkarką i wydała cztery single. Jakiś czas temu, założyła swoją markę kosmetyczną Jusee. W ofercie, jak na razie, pojawiły się pomadki do ust i tusz do rzęs. Jej profil na Instagramie śledzi ok. 1,7 mln osób.

Zobacz także: https://medianews.com.pl/technologie/social-media-kiedy-publikowac-posty/

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *