Media News
ekstraklasa.org

Ekstraklasa rusza z nową odsłoną swojego serwisu

Ekstraklasa uruchomiła nową wersję swojej strony. Kibice, zarówno w serwisie, jak i aplikacji mobilnej, mogą znaleźć niezbędne informacje dotyczące rozgrywek ligowych. Nowa odsłona serwisu jest w pełni zintegrowana z aplikacją mobilną. Platforma oraz aplikacja zostały przygotowane przez Ekstraklasę wspólnie z TISA.

Serwis w nowej wersji ma rozbudowane centrum meczowe, w którym dostępne są oficjalne statystyki PKO BP Stats. Zebrane dane dostarczy InStat, a statystyki biegowe od ChyronHego. Elastyczny sposób prezentacji statystyk pozwala na ich sortowanie, filtrowanie i wyszukiwanie według własnych kryteriów. Bogata baza danych pozwala na znalezienie interesujących danych zarówno przed, w trakcie, jak i po meczu.

Serwis Ekstraklasa.org dostępny będzie przez pierwszych 14 dni bez rejestracji.

W listopadzie 2017 roku Ekstraklasa wprowadziła na rynek swoją pierwszą oficjalną aplikację mobilną.Do dzisiaj pobrało ją i aktywnie używa blisko 240 tysięcy kibiców.

Zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, kibice mogą skorzystać z odświeżonej wersji oficjalnej gry LOTTO Fantasy Ekstraklasa, a także z treści wideo w ramach serwisu OTT Ekstraklasa.tv. Kibice mogą także wziąć udział w Oficjalnym Quizie Ekstraklasy. W Quizie będzie można wziąć udział, zarówno w serwisie, jak i aplikacji.

Obecny sezon PKO BP Ekstraklasy ruszył 23 lipca 2021 roku.

https://twitter.com/_Ekstraklasa_/status/1441420659717025795
Czytaj również: https://medianews.com.pl/technologie/tomasz-smokowski-komentatorem-w-grze-fifa-22/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Karol 30 września, 2021 w 2:58 pm

    Tak naprawdę to trochę 'w końcu’ 😉 Dobrze że to odświeżyli, strona od razu lepiej wygląda. Statystyki bardzo przejrzyste są :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *