Media News
eurosport

Eurosport w Playerze. Co czeka widzów?

Od 24 czerwca użytkownicy Playera mają dostęp do jeszcze większej oferty relacji sportowych. TVN Grupa Discovery poszerzyła ofertę Playera o sportowe wydarzenia transmitowane przez Eurosport. W ramach nowych pakietów w Playerze użytkownicy będą mogli śledzić relacje z kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz nawet kilkadziesiąt dodatkowych live streamów, zyskując także dostęp do biblioteki VOD i archiwum Eurosportu.

24 czerwca w serwisie player.pl pojawiły się trzy nowe pakiety łączące bibliotekę Playera z zasobami Eurosportu. Subskrybenci nowych pakietów mogą śledzić dwa kanały linearne Eurosport 1 i 2, a także dostają dostęp do szeregu równoległych live streamów, kolekcji VOD oraz obszernego archiwum treści sportowych. Treści Eurosportu będą dostępne w każdym miejscu i z każdego urządzenia dla większej liczby fanów sportu w Polsce. Połączenie oferty otwiera także nowe możliwości dla subskrybentów Eurosport Playera, zyskują oni dostęp do ogromnej biblioteki serwisu player.pl.

Jak zapowiada Grupa Discovery, Player staje się – obok Eurosportu – domem igrzysk olimpijskich w Polsce. Widzowie obejrzą każdy moment tej sportowej imprezy. Będą mieli okazję zobaczyć na żywo i na żądanie wszystkie starty Polaków oraz walkę o każdy medal.

Eurosport w Playerze. Nowe pakiety w serwisie

Eurosport w Playerze to łącznie 3,5 tysiąca godzin transmisji prosto z Tokio przy nawet 46 równoległych streamach. Tylko na platformach TVN Grupa Discovery fani sportu znajdą wszystko, co może ich zainteresować podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Żadne inne medium ani platforma w Polsce nie zapewni tak szerokiej i kompleksowej relacji z imprezy.

Włączając pełną ofertę Eurosportu czynimy Playera najsilniejszym serwisem streamingowym w Polsce. Od dziś to świetna propozycja także dla fanów sportu, którzy chcą oglądać na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe świata, na czele z igrzyskami olimpijskimi, turniejami tenisowego Wielkiego Szlema i kolarskimi wielkimi tourami. Eurosport w Playerze to wielkie emocje sportowe i rozrywka dla całej rodziny w jednym miejscu! – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN S.A. i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/wilfredo-leon-reklamuje-sport-interia/

O autorze

Podobne artykuł

2 komentarze

  1. Bogdan 30 czerwca, 2021 w 10:43 am

    Moim zdaniem bardzo dobra decyzja, szczególnie teraz gdy co chwile są jakieś duże imprezy sportowe – a są wakacje, ludzie wyjeżdżają. Ja chętnie skorzystam pewnie w trakcie olimpiady, czegoś takiego brakowało. A Player dodatkowo ma naprawdę fajną ofertę seriali i filmów, więc tak naprawdę cena jest też atrakcyjna. Mam nadzieje że wszystko będzie działać jak należy 😉

  2. Filipe 1 lipca, 2021 w 12:39 pm

    Prawde mowiac jestem zaskocozny ale jak najbardziej pozytywnie, uwazma ze jest to świetna decyzja ktora przyniesie im większa ilośc widzów. Ja sam chetnie będe oglądał relacje na nowych kanałach bo uważam, że jest ich stosunkowo za mało, a oni maja konkurencyjna propozycje, patrząc jeszcze co mozna fajnego obejrzec na Playerze. W moim odczuciu idą w dorbą stronę, sluchają czego chcą ludzie i na czym najmocniej im zależy 😀 super opcja, na pewno ją wykupie, tego jestem pewny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *