Media News
skoki narciarskie tvn

Skoki narciarskie w TVN, Eurosporcie i Player.pl

Skoki narciarskie od przyszłego sezonu będą transmitowane w telewizji TVN, Eurosport oraz w serwisie Player.pl. Po ok. 9 latach Puchar Świata w skokach narciarskich niemal zniknie z Telewizji Polskiej. TVP pokaże tylko konkursy rozgrywane w Polsce – w Wiśle i Zakopanem.

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich startuje już 20 listopada. Wszystkie konkursy, wraz z kwalifikacjami, pokażą Eurosport i player.pl. Prawie wszystkie zawody transmitować będzie też TVN. TVN nie pokaże konkursów w Wiśle i Zakopanem. Będą one dostępne w Eurosporcie i TVP.

Stacja Discovery będzie transmitować Puchar Świata w skokach narciarskich do sezonu 2025/26. Nadawca nie udzielił sublicencji Telewizji Polskiej.

Umowa obejmuje transmisje m.in. Pucharu Świata w skokach narciarskich, narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, a także mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym i alpejskim. Stacja pokaże także letnie Grand Prix w skokach narciarskich.

Skoki narciarskie w sezonie 2021/2022 będzie można oglądać w Eurosporcie, TVN i w serwisie Player.pl. Puchar Świata w skokach narciarskich w Polsce pokaże Telewizja Polska i Eurosport.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/telewizja-polska-oglosila-nabor-do-eurowizji-2022/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Anka 8 października, 2021 w 9:57 am

    Nie powiem, to bardzo ciekawy krok ze strony tvn. Ciekawe co zrobi teraz tvp, zimą transmisja skoków narciarskich dawała im naprawdę sporą oglądalność a teraz zostaną tak z niczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *