Media News
kanał sportowy yt

Kanał Sportowy na kilka godzin zniknął z Youtube’a

Kanał Sportowy został w czwartek usunięty z serwisu YouTube. Kanał zniknął ok. godziny 15:00. Po kilku godzinach wrócił na portal i wszystkie treści są ponownie dostępne.

W serwisie Youtube pojawił się następujący komunikat:

youtube informacja
fot. screen z portalu YouTube

Użytkownicy Twittera spekulują, że KS mógł zostać zdjęty z Youtube’a przez wypowiedzi w nowym programie Stanowskiego i Mazurka o osobie transpłciowej z USA, która toczy walki MMA z innymi kobietami.

Po godzinie 18 Michał Pol w serwisie Twitter zakomunikował, że Kanał Sportowy ponownie wrócił na Youtube’a.

W ostatnich kilku miesiącach na KS nakładano m.in. 7-dniowy zakaz publikacji nowych treści. Twórcy kanału wówczas umieszczali swoje treści na Kanale Sportowym Extra. Przerwano również charytatywny program na żywo. Jak się okazało, ktoś uważał, że KS narusza prawa Polsatu.

Kanał Sportowy pod koniec 2019 roku założyli Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski i Michał Pol. Kanał rozpoczął nadawanie w marcu 2020 roku.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/daniel-bednarek-szefem-sport-interia/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Grzesiek 17 września, 2021 w 12:05 pm

    Dobrze, że teraz z youtube da się wyjaśniać takie sprawy i szybko w miarę przywrócić kanał. Niestety, rzeczy które naprawdę powinny być ściągane z yt nadal tam nadal wiszą, widzieliście np wesele bezdomnych? Tragedia, takie rzeczy nie powinny być promowane…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *