Media News
daniel bednarek

Daniel Bednarek szefem Sport Interia

Daniel Bednarek został szefem Sport Interia. Zastąpił on na tym stanowisku Michała Białońskiego. Bednarek zajmie się przede wszystkim dalszym wzrostem zasięgów oraz rozwojem serwisu.

Daniel Bednarek do tej pory pracował w serwisie Onet. Pracę w mediach rozpoczął w 1999 roku jako redaktor dziennika sportowego „Supertempo”. Później pracował w portalu Arena, a od 2004 roku jako redaktor, dziennikarz i wydawca serwisu sportowego w portalu Onet.pl. Pod koniec 2012 roku został Wydawcą Strony Głównej Onetu, a po dwóch latach objął stanowisko jej szefa. W 2020 roku został sekretarzem segmentu Onet.

Michał Białoński do tej pory był szefem portalu Sport Interia. Dziennikarz pozostanie w strukturach serwisu. Jak wynika z informacji prasowej, jego wiedza i wieloletnie doświadczenie dziennikarskie mają być cenne podczas wdrażania i koordynowania kluczowych projektów i produktów oraz optymalizację synergii z Grupą Polsat Plus.

Jak wynika z badań Mediapanelu w lipcu 2021 roku serwis Sport Interia odwiedziło 4,62 mln realnych użytkowników. Strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ok. 20 mln realnych użytkowników i ponad 2 mld odsłon. 

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/robert-mazurek-kanal-sportowy-youtube/

fot. www.interia.pl

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *