Media News
artur orzech

Artur Orzech w radiu Rockserwis.fm

Artur Orzech na swoim kanale na YouTubie poinformował, że wraca do radia. Poprowadzi audycję w radiu internetowym Rockserwis.fm. Dziennikarz pojawi się antenie już 14 czerwca.

Artur Orzech w najnowszym filmie na YouTubie poinformował, że poprowadzi audycję „Nutanata”. Start już 14 czerwca w poniedziałek.

Wracam do radia niezwykle kultowego, którego patronem, założycielem i cały czas ojcem dyrektorem jest Piotr Kosiński, pierwszy, który postawił na internet – powiedział Artur Orzech w filmie na swoim kanale na YouTube.

W swoim najnowszym materiale zamieszczonym w serwisie Youtube powiedział, dlaczego wybrał radio Rockserwis.fm. Zakomunikował, że właśnie to radio jest właściwą anteną dla muzyki rockowe, a także dla muzyki niezależnej.

Dlaczego rockserwis.fm? Bo nie musimy bać się formatowania czasowego, tutaj nie obowiązuje kanon trzech minut, autorzy grają to, co chcą, a przede wszystkim zwracają uwagę, co artyści chcą przekazać nam – dodał Orzech.

Artur Orzech to polski dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny. Karierę rozpoczynał już w latach 80. Był współzałożycielem zespołu Róże Europy. Następnie pracował w Radio dla Ciebie oraz w Programie Pierwszym Polskiego Radia. W latach 2001-2017 pracował w radiowej Trójce. Co więcej, od 1992 roku komentował Konkurs Piosenki Eurowizji. W tym roku jednak odszedł z Telewizji Polskiej i komentował Eurowizję na swoim kanale w serwisie Youtube.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/robert-maklowicz-w-kampanii-multisport/

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pKWD7DDXHeU

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *