Media News
Agencja Wyborcza.pl

Agencja Gazeta zmienia nazwę na Agencja Wyborcza.pl

Agencja fotograficzna „Gazety wyborczej” od 1 grudnia oficjalnie zmieni nazwę i logo. Obecna nazwa Agencja Gazeta zmieni się na Agencja Wyborcza.pl.

Zmiany można zaobserwować już teraz, ponieważ od 15 października nowa nazwa pojawiła się w opisach zdjęć na łamach papierowego wydania „Wyborczej”, na Wyborcza.pl oraz na stronie Agencji. Oficjalnie Agencja „Gazety Wyborczej” zmieni nazwę na Agencja Wyborcza.pl 1 grudnia.

Agencja Gazeta powstała w 1994 roku z inicjatywy działu Foto „Gazety Wyborczej”. Obecnie reprezentuje kilkudziesięciu fotoreporterów, zdobywców prestiżowych nagród w konkursach m.in. World Press Photo, Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto, a także Konkursie Polskiej Fotografii Prasowej. Zdjęcia przedstawiają aktualne wydarzenia w Polsce i na świecie w papierowych wydaniach magazynów, a także w portalach informacyjnych Wyborcza.pl, Gazeta.pl.

Fotoreporterzy agencji dokumentowali m.in. konflikty zbrojne, przewroty i rewolucje. Dokumentowali również wizyty liczne pielgrzymki papieskie czy portretowali wybitnych twórców kultury i sztuki.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/prasa/partia-i-spolki-nowy-cykl-gazety-wyborczej-onetu-i-radia-zet/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *