Media News
Microsoft Teams

Microsoft Teams wprowadza nowe funkcje

Microsoft Teams wkrótce wprowadzi nowe funkcje. Pierwsza z nich pojawi się już we wrześniu. Co czeka użytkowników tej platformy?

Microsoft Teams to platforma komunikacyjna, która w ostatnich miesiącach stała się bardzo popularna. Ze względu na pandemię koronawirusa pracownicy musieli przejść na pracę zdalną. Właśnie w tym bardzo pomogła im ta platforma komunikacyjna. Dzięki tej usłudze ludzie mogli komunikować się ze sobą w łatwy sposób. Bardzo usprawniła pracę online.

Microsoft Teams już we wrześniu wprowadzi m.in. nowe powiadomienia. Użytkownicy systemów Windows oraz macOS będą mieli do nich dostęp od razu z centrum powiadomień. Do tej pory była konieczna aktywacji tej funkcji w ustawieniach.

Microsoft Teams
fot. Google

Jak wiadomo, trwają pracę również nad kolejną funkcją. Ma ona za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników. Nowa funkcja ma również dać użytkownikom większą kontrolę nad prywatnością. Pozwoli ona przede wszystkim na łatwe i szybkie włączenie bądź wyłączenie powiadomień, podczas gdy biorą udział w wideokonferencji.

Pojawi się także możliwość przypinania wybranych przed użytkowników powiadomień nad oknem konferencji.

Nowe funkcje mają pojawić się do końca tego roku.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *