Media News

Robert Lewandowski dalej z Panasoniciem

Od 5 maja w Warszawie firma Panasonic kontynuuje współpracę z Robertem Lewandowskim, piłkarzem czołowego klubu piłkarskiego Europy. Robert Lewandowski promuje markę aparatów LUMIX, ale również jest ambasadorem linii telewizorów VIERA i innych urządzeń audio – video firmy Panasonic.

Jeden z największych producentów urządzeń elektronicznych jest zadowolony z dotychczasowej kooperacji z piłkarzem. Przedstawiciele firmy potwierdzają, że as reprezentacji Polski i Borussi Dormund znakomicie radzi sobie na boisku, ale również na polu biznesowym. Jego osoba będzie idealnym dodatkiem do dynamicznego i nowoczesnego wizerunku marki.

Kontrakt piłkarza z firmą obowiązuje od 1 maja bieżącego roku i potrwa co najmniej rok. Głównym polem promocji i wykorzystania wizerunku piłkarza będzie Polska. Kampanie, spoty reklamowe z udziałem Roberta Lewandowskiego będą zrealizowane głównie na nośnikach outdoorowych i on – line oraz w mediach społecznościowych. Piłkarz wystąpi w kampaniach reklamowych poświęconym najnowszym telewizorom linii VIERA LED LCD (AX800 I AS800) i rozrywce domowej (system kina domowego – STBTT885, SCBTT865, odtwarzacze Blu Ray – DMP – BDT700). Produkty zostały zaprezentowane podczas konferencji firmy w Amsterdamie. Za przygotowanie działań marketingowych odpowiada agencja reklamowa Grupa3.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *