Media News
Robert Lewandowski

Amazon Prime Video stworzy dokument o Robercie Lewandowskim

Platforma streamingowa Amazon Prime Video stworzy dokument o Robercie Lewandowskim. Ruszyły już zdjęcia do filmu o polskim piłkarzu. Premiera produkcji zaplanowana jest na 2022 rok.

Dzięki dokumentowi fani piłkarza będą mogli przeżyć historię młodego chłopaka z Leszna, który mimo wyboistych początków kariery i różnych niepowodzeń został jednym z najlepszych piłkarzy swoich czasów.

W filmie oprócz Roberta Lewandowskiego, wypowiedzą się jego przyjaciele i rodzina, a także trenerzy, koledzy z drużyny i rywale.

Robert Lewandowski zapowiedział, że będzie to historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Dodał również, że film ma przedstawić wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z kariery piłkarza, które zainteresują fanów piłki nożnej.

Dokument o Robercie Lewandowskim w Amazon Prime Video

Lewandowski powiedział również, że chciałby, aby film stał się źródłem inspiracji i motywacji dla młodych zawodników, którzy nie bardzo w siebie wierzą.

Dokument będzie dostępny na platformie Prime Video w 2022 roku. Dokument wyprodukuje Papaya Films, a wyreżyseruje Maciej Kowalczuk. Za koordynację działań ze strony Roberta Lewandowskiego odpowiedzą Monika Bondarowicz i Tomasz Zawiślak.

Amazon Prime Video to amerykańska platforma wideo na życzenie. Oferuje dostęp do filmów i seriali poprzez media strumieniowe.

Papaya Films to polska firma branży produkcji wideo. Działa w Polsce, Wielkiej Brytanii, Portugalii i USA. Zajmuje się m.in. produkcją reklam, contentu, teledysków i filmów.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/tvp-1-i-tvp-2-z-nowa-oprawa-graficzna/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *