Media News
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski nowym ambasadorem 4F

Robert Lewandowski został nowym ambasadorem polskiej marki odzieżowej 4F. Informację podał 2 stycznia w swoich mediach społecznościowych.

Jak podaje marka 4F, współpraca z polskim piłkarzem ma być długofalowa. Ma opierać się na wspólnym tworzeniu kolekcji treningowych i sportstylowych, a także na kampaniach wizerunkowych. Spoty mają zachęcać Polaków do aktywności fizycznej.

Z dumą dołączam do drużyny 4F – napisał Robert Lewandowski w swoich social mediach.

Marka 4F stworzy kolekcję Roberta Lewandowskiego o nazwie 4F x RL9. Kolekcja pojawi się już w marcu tego roku.

Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z najlepszym piłkarzem na świecie. Już w marcu 2021 roku przedstawimy specjalną multifunkcyjną kolekcję sygnowaną znakiem RL9 – powiedział Igor Klaja, prezes Zarządu OTCF Spółka Akcyjna i założyciel marki 4F.

Ubrania mają będę charakteryzowały się wysoką jakością materiałów, a także nowoczesną formą. Tak aby umożliwiały wygodny trening i regeneracje po wysiłku.

Od lat zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do aktywności fizycznej – i nie mam na myśli tylko piłki nożnej, ale regularny ruch i zdrowy styl życia. To jest to, co łączy mnie z 4F – zachęcamy wszystkich do uprawiania sportu w taki sposób, w jaki mogą i lubią. Łączą nas nie tylko wspólne cele, ale i wartości, i to właśnie one budują silną drużynę. Bez względu na to, gdzie gram, wiem, że zawsze reprezentuję Polskę. Cieszę się, że mogę pracować z polską marką i wierzę, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej – powiedział sportowiec.

Grupa OTCF, (właściciel marki odzieżowo-sportowej 4F), tworzy zespół ambasadorów działających pod hasłem „We make a team”. Ambasadorami 4F są m.in. siatkarz Wilfredo Leon i tenisista Łukasz Kubot.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/polscy-skoczkowie-w-reklamie-zabki-kamil-stoch-piotr-zyla-tomasz-pilch/

fot. Google.pl

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *