Media News
bogdan rymanowski

Bogdan Rymanowski poprowadzi program polityczny

Bogdan Rymanowski poprowadzi program „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”. Program będzie można oglądać w każdą niedzielę o 9:55 w Polsacie News i na portalu Interia. Najnowszy odcinek już w następną niedzielę o 9:55. Bogdan Rymanowski będzie rozmawiać z politykami o sprawach, które obecnie dzieją się w Polsce.

W programie będą omawiane najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata. Bogdan Rymanowski zaprosi polskich polityków oraz ekspertów.

Kocham rozmowy z politykami na trochę większym luzie. Taka formuła daje szansę na wyciągnięcie z nich informacji, których normalnie bym nie wyciągnął. A moim zaproszonym gościom zaprezentowania się jako wyraziste osobowości, które mają coś więcej do powiedzenia niż tylko oficjalne przekazy dnia – powiedział Bogdan Rymanowski.

Stacja zapowiada, że będzie to pierwszy program na antenie Polsat News od początku pandemii, w którym zaproszeni goście wystąpią na żywo w studiu. Zapewniają, że zachowają wszystkie obowiązujące zasady bezpieczeństwa.

Bardzo się cieszę, że Bogdan poprowadzi „Śniadanie…”. To także dla nas nowe otwarcie. Nie tylko z nowym prowadzącym, ale po raz pierwszy od ponad roku z gośćmi w studio, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że będzie to początek szerszego otwarcia – powiedziała Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Bogdan Rymanowski w Telewizji Polsat pracuje od 2018 roku. Jest jednym z gospodarzy głównego wydania „Wydarzeń”, a także prowadzi audycję „Gość Wydarzeń”. Wcześniej pracował w Grupie TVN. Prowadził tam m.in. „Kawę na ławę” w TVN 24.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/prasa/tomasz-przybek-nowym-prezesem-zarzadu-polska-press/

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *