Media News
Justyna Pochanke TVN

Justyna Pochanke odchodzi z TVN i TVN24

Justyna Pochanke odchodzi z TVN. Dziennikarka była związana ze stacją telewizyjną przez 19 lat. Pochanke sama zadecydowała o odejściu. Informację przekazało mediom biuro prasowe stacji.

Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli – ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom – bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze – powiedziała, dziękując współpracownikom i widzom za uznanie.

Justyna Pochanke pożegnała się kolegami i koleżankami z pracy drogą mailową.  

Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać – napisała.

Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Justyna to wyjątkowa dziennikarka i osobowość telewizyjna. Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, zapału i zaangażowania z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce – powiedział szef pionu informacji TVN, Michał Samul.

Justyna Pochanke rozpoczęła pracę w TVN24 w 2001 roku. W 2004 została prowadzącą serwisu informacyjnego „Fakty”. Od 2008 roku prowadziła program publicystyczny „Fakty po faktach”. Za swoją pracę w TVN zdobyła wiele nagród dziennikarskich. W 2005 roku otrzymała tytuł Dziennikarza Roku. Poprzednio była związana z Radiem ZET.

Pod koniec 2019 roku z Grupą TVN Discovery pożegnał się Adam Pieczyński, mąż Justyny Pochanke. Był m.in. członkiem zarządu oraz redaktorem naczelnym „Faktów” i TVN 24.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *