Media News
Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

Kinga Rusin odchodzi z „Dzień Dobry TVN”

Kinga Rusin rozstaje się z programem „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka o rezygnacji poinformowała w poniedziałek przed południem w social mediach.

Podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie:

Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna – napisała. Dodała, że „ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście jej współprowadzącego (Piotra Kraśki) stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? – napisała.

Kinga Rusin rozstaje się z „Dzień Dobry TVN”

Kinga Rusin nie odchodzi jednak całkowicie z telewizji. Fani nie powinni się martwić. Z pewnością zobaczą jeszcze dziennikarkę na ekranie. Rusin chce sprawdzić się w innym formacie. 

Kinga Rusin
Kinga Rusin

Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam. Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia! – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Kariera Kingi Rusin

Dziennikarka swoją karierę dziennikarską zaczynała już w latach 90. ubiegłego wieku. Rusin karierę telewizyjną zaczynała w TVP. Później przeniosła się do stacji TVN. Przez trzy lata była w Stanach Zjednoczonych. Od 1997 roku jest związana ze stacją TVN. Po powrocie do kraju była prowadzącą magazynu wizjer TVN.

Później Rusin zawiesiła swoją karierę, aby zająć się wychowaniem córek. Od 2005 roku ponownie możemy widzieć ją na antenie TVN. Została prowadzącą „Dzień Dobry TVN”.

W połowie lipca z programu „Dzień Dobry TVN” odszedł Piotr Kraśko. To właśnie on współprowadził program z Rusin. Obecnie jest prezenterem „Faktów”.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *