Media News
michał wiśniewski

Michał Wiśniewski jurorem w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Michał Wiśniewski został nowym jurorem w programie muzycznym „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zastąpi na tym miejscu aktora Kacpra Kuszewskiego.

W 14. edycji programu Michał Wiśniewski zaskoczył swoją obecnością Pawła Górala, gdy ten odgrywał Wiśniewskiego na scenie. Uczestnik wykonywał wówczas utwór „Powiedz” zespołu Ich Troje. Piosenkarz ocenił pozytywnie występ Pawła Górala.

Wiśniewski na Instagramie Telewizji Polsat przywitał się z widzami programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Okazało się, że wokalista nagrał odcinek pilotażowy 1. edycji programu, jednak nie był wtedy gotowy na tę rolę. 15. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zadebiutuje jesienią w Telewizji Polsat.

Michał Wiśniewski zastąpi Kacpra Kuszewskiego

Wiśniewski w fotelu jurora zastąpi Kacpra Kuszewskiego. Aktor pożegnał się z widzami na Instagramie Telewizji Polsat. Co więcej, Kacper Kuszewski ujawnił także swoje plany na przyszłość. Zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Polsatu  zatytułowanym „Tatuśkowie”. Serial ten będzie można oglądać już po wakacjach.

Michał Wiśniewski to współzałożyciel i lider zespołu „Ich Troje”. Z zespołem nagrał i wydał dziewięć albumów studyjnych: „Intro”, „ITI Cd., „3”, „Ad. 4, „Po piąte… a niech gadają, „6-ty ostatni przystanek”, 7 grzechów głównych, „Ósmy obcy pasażer” i „Pierwiastek z dziewięciu”.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/eurosport-na-czas-igrzysk-olimpijskich-uruchomi-kanal-w-4k/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Kamila 21 lipca, 2021 w 8:19 am

    Ta edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo może być naprawdę ciekawa, nie dość że jurorzy się zmieniają, to jeszcze sporo 'dużych’ nazwisk z polskiego show biznesu weźmie udział. Ja jestem ciekawa bardzo występów Roberta Janowskiego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *