Media News
polsat

Polsat prezentuje ramówkę na wiosnę 2021

Polsat zaprezentował wiosenną ramówkę. Telewizja proponuje cztery nowości – trzy seriale oraz jeden program rozrywkowy. Nie zabraknie jednak ulubionych i znanych już programów.

Pierwszym nowym serialem w Polsacie będzie „Komisarz Mama”. Widzowie zobaczą pierwszy odcinek 3 marca o godzinie 21:10. To serial o komisarz, która po 10 latach wraca do pracy w policji. W roli głównej zagra Paulina Chruściel.

Drugą propozycją będzie komedia „Kowalscy kontra Kowalscy” – od 6 marca w Telewizji Polsat. To opowieść o dwóch rodzinach, które żyją w zupełnie innych światach. W role główne wcielili się: Marieta Żukowska i Piotr Adamczyk, a także Katarzyna Kwiatkowska i Wojciech Mecwaldowski.

Kolejnym serialem w nowej ramówce Polsatu będzie „Piękni i bezrobotni„. Widzowie zobaczą pierwszy odcinek 6 marca. W rolach głównych zagrają Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka.

Ostatnia nowość to program rozrywkowy „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, który poprowadzi Anna Wyszkoni. Sześciu polskich projektantów wnętrz będzie rywalizować o tytuł najlepszego architekta.

W wiosennej ramówce Polsatu nie zabraknie również znanych i lubianych seriali, i programów. Będzie to m.in. trzeci sezon programu „Love Island. Wyspa Miłości”. W Polsacie pojawi się także „Ninja Warrior Polska”, „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz „Nasz Nowy Dom” czy „Przyjaciółki”.

Widzowie tej wiosny nie zobaczą jednak nowego sezonu „Tańca z Gwiazdami”.

Telewizja Polsat pokazała swój spot, ukazujący wiosenną ramówkę, w piątek wieczorem. Spot można zobaczyć w kanałach Telewizji Polsat, ale również w kanałach social media.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/tvn-wiosenna-ramowka-2021/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *