Media News
tvn

TVN przedstawia wiosenną ramówkę

W poniedziałek 15 lutego stacja TVN startuje z wiosenną ramówkę. Pokaże nowe odcinki znanych już seriali i programów. Pojawią się także nowe propozycje.

Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. nowe odcinki „Kuchennych rewolucji”, show Kuby Wojewódzkiego czy całkiem nowe pozycje jak serial „Tajemnica zawodowa” lub „Lab”.

W 2020 roku wiosenna ramówka stacji TVN wystartowała 2 marca.

W oświadczeniu prasowym grupa TVN Discovery informuje:

Obserwujemy rynek i potrzeby naszych odbiorców, którzy oczekują, że będziemy dostarczać im na bieżąco nowych i różnorodnych treści. Przyspieszamy więc ramówkę TVN i jednocześnie premiery w Playerze, dzięki czemu widzowie zyskają wcześniejszy dostęp do naszej oferty.

Nowe produkcje w TVN

Nowy serial stacji „Lab” będzie miał swoją premierę 15 lutego o godzinie 17:00. „Lab” to serial kryminalny. W każdym odcinku przedstawia śledztwo w innej sprawie, m.in. tajemnicze morderstwo czy porwanie dziecka. Widzowie będą mogli zobaczyć każdy etap śledztwa.

Bohaterami serialu są policjanci oraz pracownicy nowoczesnego laboratorium. Zdjęcia do „Labu” powstały w Krakowie.

tvn lab
fot. Google / serial Lab

Serial „Chyłka – Rewizja” będzie można oglądać we wtorki, od 17 lutego o godzinie 21:30. Godzinę później w każdy wtorek widzowie zobaczą show Kuby Wojewódzkiego.

W każdą środę o godzinie 21:30 będzie można oglądać nowy serial – „Tajemnica zawodowa” z Magdaleną Różczką w roli głównej. Serial łączy wątki prawnicze z medycznymi. Głównym wątkiem serialu jest przede wszystkim walka Julii Żurawskiej o oczyszczenie męża z zarzutów kryminalnych. Oprócz Magdaleny Różczki w serialu w serialu zagrali Cezary Pazura, Piotr Stramowski, a także Anna Dereszowska i Tamara Arciuch.

Pojawią się także nowe programy rozrywkowe: „Power Couple” i „Równi sobie”. „Power Couple” widzowie będą mogli oglądać od 20 marca. Program pokaże kilka par, które przez parę tygodni będą mieszkali razem w jednej willi. Na pary czekają różne wyzwania.

W programie wystąpią: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubikowie, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Iraklim Basilashvili. Program poprowadzi Olivier Janiak.

Kolejnym reality show w telewizji TVN będzie „Równi sobie”. Widzowie będą mogli oglądać program od 1 marca, o 21:30. Co tydzień będzie można zobaczyć spotkanie dwóch rodzin z różnych światów. Rodzina, która będzie lepiej sytuowana, pomoże drugiej.

Wiosenna ramówka TVN

Co więcej, w wiosennej ramówce TVN nie zabraknie starych i lubianych seriali, i programów. Stacja pokaże m.in. nowe odcinki „Ukrytej Prawdy” czy „Milionerów”.

Formuła znanego teleturnieju „Milionerzy” ulegnie nieco zmianie. A mianowicie pojawi się nowe koło ratunkowe – zamiana pytania. Z powodu pandemii koronawirusa nowe odcinki programu musiały być nagrywane bez udziału publiczności. Dlatego też koło ratunkowe „pomoc publiczności” zostało wycofane.

W czwartek 18 lutego o godzinie 21:30 pojawi się nowy sezon programu „Kuchenne rewolucje”. „Kuchene rewolucje” Magdy Gessler są emitowane od 6 marca 2010 roku. A w marcu stacja pokaże kolejne premiery m.in. nową edycję „MasterChefa Junior”. W piątki i soboty stacja pokaże filmy fabularne.

Wiosną 2021 widzowie będą mogli śledzić kolejne losy bohaterów „Na Wspólnej”, a także przygody w serialu „Zakochani po uszy” i „Brzydula”. Pojawi się również nowy sezon programu „Hotel Paradise”.

Stacja TVN wiosenną ramówkę przedstawiła w niedzielę, 14 lutego w programie „Jesteśmy w domu”. Transmisję poprowadzili Paulina Krupińska i Marcin Prokop.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/kajko-i-kokosz-od-28-lutego-na-netflixie/

fot. Google

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *