Media News
AliExpress

Festiwal Zakupów na AliExpress – od 11 listopada

AliExpress zapowiada „Festiwal Zakupów”. Promocje na portalu potrwają od 11 listopada do 13 listopada 2020 roku. Cały asortyment będzie objętym zniżkami do nawet 70 procent.

Firma zapowiada promocje z okazji Dnia Singla. Festiwal Zakupów rozpocznie się 11 listopada o godz. 9:00 i potrwa do 13 listopada do godz. 9:00.

Od początku pandemii zainwestowaliśmy w usprawnienie logistyki, aby w tym trudnym okresie zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę – powiedział Gary Topp, prezes AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią.

Podczas Festiwalu Zakupów polscy konsumenci będą mogli dodatkowo skorzystać z szybkiej 3-dniowej dostawy wybranych produktów, które będą wysyłane bezpośrednio do Polski – dodał Gary Topp.

Festiwal Zakupów AliExpress
fot. Google

Szaleństwo zakupowe na AliExpress

Dostawami podczas Festiwalu Zakupów 11.11 zajmie się Alibaba Group Cainiao Smart Logistics Network we współpracy z lokalnymi partnerami, czyli Pocztą Polską, InPost i DHL.

Cainiao uruchomiło nowe połączenie lotnicze w sierpniu 2020 roku. Przyspieszyło ono średni czas dostawy między Chinami a Polską o ponad 80% w porównaniu do zeszłego roku. Niektóre produkty docierają do polskich klientów już w 10 dni roboczych. Użytkownicy standardowej metody wysyłki AliExpress mogą także wybrać dostawę do ponad 9 tysięcy paczkomatów InPost w całej Polsce.

Jak wiadomo, podczas Festiwalu Zakupów liczba przedmiotów objęta promocją, jest ograniczona. Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Chcąc skorzystać ze zniżek, po wybraniu produktu, należy dodać kupon na stronie kasy.

Dzień Singla to chińskie święto promocji, wyprzedaży, festiwali muzycznych, a także koncertów. Miliony Chińczyków chcą tego dnia podkreślić, że są dumni z bycia singlem.

Data 11.11 nie jest przypadkowa. Zawiera dużo jedynek w swojej dacie, a to ma kojarzyć się właśnie z obchodzonym Dniem Singli. W tym dniu w kalendarzu spotykają się aż 4 jedynki (11.11). Ustanowiono go w 1993 roku przez czterech studentów. Po pewnym czasie stał się popularny nie tylko w Chinach, ale i na całym świecie.

Jak się okazuje, wydatki tego dnia przewyższają nawet szaleństwo zakupowe podczas Black Friday. W Polsce na specjalne oferty mogą liczyć klienci AliExpress, ale od kilku lat promocje z okazji Dnia Singla przygotowują także polskie sklepy.

Przez pandemię spowodowaną koronawirusem, w 2020 roku ludzie robią więcej zakupów przez Internet.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/reklama/stokrotka-ciche-godziny/ i https://medianews.com.pl/technologie/endomondo-konczy-swoja-dzialalnosc/

O autorze

Podobne artykuł

2 komentarze

  1. Biz 10 listopada, 2020 w 5:27 pm

    Często korzystam odkąd mają odstawę do Paczkomatu, bo InPost to najlepsza firma. Sam często korzystam z ich szybkich nadań i są niezawodne.

    • Kasia 12 listopada, 2020 w 5:46 pm

      Ja podobnie łatwo i szybko się wysyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *