Media News
radio 357 logo

Radio 357 coraz bliżej startu

Wyczekiwane przez wielu Radio 357 ma realną szansę na start w deklarowanym terminie. Jak podawano wcześniej, planowane rozpoczęcie działalności odnotowywane było na grudzień. Uzależnione to było jednak m.in. od funduszu zgromadzonych na jednej z platform crowdfundingowych. Cel ustalony na 350 tysięcy złotych został już dawno osiągnięty.

Czy będzie sukces?

Z pewnością można mieć takie podejrzenia. Sam fakt uzyskania potrzebnej kwoty przez wszystkich darczyńców może być tego przykładem. Poza olbrzymim zainteresowaniem pozostałych mediów czy słuchaczy, należy zwrócić uwagę na jeszcze jeden istotny element. Obsada stacji radiowej może napawać optymizmem. Radio 357 zrzesza bowiem wybitnych polskich dziennikarzy, takich jak m.in. Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski czy Piotr Stelmach.


Doświadczony zespół to z pewnością olbrzymi atut zapowiadanego przedsięwzięcia. Sam proces kształtuje się w atmosferze wykreowania radia takiego jak dawniej. Obsada znanych i znających się wcześniej dziennikarzy to szansa dla słuchaczy, by zapewnić formułę radia w popularnym wydaniu z jednoczesnym zachowaniem przyjaznej, zewnętrznej atmosfery. Wedle szumnych zapowiedzi ma się to udać.

fot. Google

Kto za sterami?

Radio 357 będzie tworzone przez zbiór wielkich indywidualności. Wiemy jednak, że Prezesem spółki zostanie Paweł Sołtys (w środowisku muzycznym znany również pod pseudonimem Pablopavo). Utalentowany artysta żonglujący słowem może na dobre zamieszać na radiowej scenie. Mając do dyspozycji znane nazwiska z ogromnym doświadczeniem, poprzez sprawne zarządzanie całością, Radio 357 może zaskoczyć niejednego na rynku. Może to właśnie za sprawą Pawła Sołtysa uda się stworzyć coś wyjątkowego. Czas pokaże.

Jedno jest pewne. Wielu czeka na moment, gdy stacja na dobre zagości w eterze. Oczekujących jest wielu, dlatego o radiu jest tak głośno. Wyjątkowi dziennikarze zaangażowani w projekt zdają się to tylko potwierdzać. Skutecznie przeprowadzona zbiórka to dobry start dla całego przedsięwzięcia. A skoro słuchacze czekają – czas na rozpoczęcie i pierwsze emisje.

Tagi:

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *