Media News
fort boyard

„Fort Boyard” od 12 września w Viaplay

Program „Fort Boyard wraca do Polski. Już w niedzielę 12 września platforma Viaplay udostępni dwa odcinki popularnego show. Program poprowadzą Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga, a mędrczynią zostanie Tamara Gonzalez Perea. W najnowszej edycji pojawią się m.in. Marcelina Zawadzka, Sławomir Zapała, Michał Koterski, a także Rafał Maserak i Bilguun Ariunbataara.

Nowa odsłona kultowego show będzie składać się z 8 odcinków. Uczestnicy będą rywalizować między sobą w różnych konkurencjach prowadzonych w tytułowym forcie, który znajduje się na francuskim wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego.

W programie weźmie udział 48 znanych osób. Są to m.in. Michał Koterski, Rafał Maserak, Magdalena Kajrowicz, Marcelina Zawadzka, Sławomir Zapała, Tomasz Ciachorowski, Bilguun Ariunbaatar, Laura Breszka, Ewelina Lisowska, Anna Skura, Wojciech Gola i Filip Lato.

W każdym odcinku dwie drużyny będą ze sobą rywalizować. Drużyny składają się z trzech celebrytów. Nagroda zostanie przekazywana na cele charytatywne.

„Fort Boyard” to program telewizyjny, którego pierwsza edycja została wyemitowana w 1990 roku we Francji. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, mieści się w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji.

Wcześniej polską edycję programu emitowano w latach 2008-2009 w TVP2. Gospodarzami programu wówczas byli Katarzyna Glinka i Robert Gonera, a mędrcem Janusz Weiss. Nową edycję programu będzie można oglądać na platformie Viaplay od 12 września.

Program „Fort Boyard” w Polsce wyprodukowała firma Endemol Shine Polska.

Platforma Viaplay w Polsce wystartowała 3 sierpnia. Serwis oferuje polskim widzom przede wszystkim wydarzenia sportowe na żywo, oryginalne produkcje platformy, a także filmy i seriale oraz treści dla dzieci. Cena miesięcznej subskrypcji wyniesie 34 zł.

https://twitter.com/viaplaypl/status/1433372279208091648
Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/viaplay-wystartuje-w-polsce-3-sierpnia/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Gabriel 13 września, 2021 w 9:00 am

    Viaplay się naprawdę bardzo ciekawie prezentuje, gromadzą przy sobie naprawdę popularne osoby i myślę że mogą całkiem duży sukces odnieść, pod względem oglądalności. A Ford Boyard w mojej pamięci dobrze się zapisał, na pewno spojrzę w wolnej chwili. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *