Media News
marcelina zawadzka

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska poprowadzą nowy program Polsatu „Farma”

Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska poprowadzą program „Farma”. To nowe reality show, które pojawi się wiosną przyszłego roku w Polsacie.

Niedawno zakończyły się castingi do nowego programu Telewizji Polsat. W przeciągu zaledwie kilku dni wyłoniono kilkunastu uczestników nowego programu. Do telewizji wpłynęło ponad tysiąc zgłoszeń. Każdy z uczestników chce zamienić swoje dotychczasowe, miejskie życie na rzecz wiejskiego, na łonie natury.

W nowym programie Polsatu uczestnicy zamieszkają na polskiej farmie z dala od cywilizacji. Telewizja zaprosiła do programu ludzi, którzy świadomie porzucą swój nowoczesny styl życia i zamieszkają w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i Internetu. Na uczestników czekają całkiem nowe zadania, którymi do tej pory się nie zajmowali. Będą m.in. budzić się o świcie, opiekować zwierzętami, a także zarządzać hektarami.

Aby wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się jeden z uczestników. Tylko jedna osoba zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych.

„Farma” wystartuje wiosną 2022 roku w Polsacie. Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska. Program poprowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Marcelina Zawadzka zdobyła tytuł Miss Polonia w 2011 roku. Przez ostatnie pięć lat była związana z Telewizją Polską. Prowadziła, m.in. takie programy jak „Pytanie na śniadanie”, „Lajk!”, „Bake Off – Ale ciacho!”, a także „The Voice of Poland”.

Ilona Krawczyńska to połowa duetu sióstr ADiHD. W 2014 roku została finalistką Miss Polski.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/telewizja/stacje-telewizyjne-prezentuja-jesienna-ramowke-co-nowego-w-polsat-i-tvp/

O autorze

Podobne artykuł

1 Komentarz

  1. Ilona 10 września, 2021 w 6:17 pm

    W sumie całkiem ciekawie wygląda zapowiedź tego nowego programu, tyle że akurat w takiej tematyce można bardzo szybko wywołać cringe, mam nadzieje że tutaj się to nie stanie… Na pewno obejrzę jakiś odcinek 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *