Media News
reality-shows

Viaplay wprowadza do swojej oferty reality-shows

Na platformie Viaplay wkrótce pojawią się znane i lubiane reality-shows, w tym hit z „Z kamerą u Kardashianów”. NENT Group nawiązało wieloletnią współpracę z amerykańskim serwisem hayu należącym do NBCUniversal.

W ramach współpracy, w Polsce, na Litwie i Łotwie w ofercie platformy pojawią się kultowe produkcje. Oprócz programu o rodzinie Kardashianów, zawitają takie pozycje jak „Pod pokładem”, „Transakcje za milion dolarów” i „Żony Beverly Hills”. Nowe odcinki produkcji mają się pojawiać równocześnie z premierami w USA na platformie hayu.

W serwisie Viaplay pojawi się łącznie ponad 1000 odcinków różnych produkcji. Hayu oferuje mnóstwo programów typu reality-shows, które są poświęcone m.in. życiu celebrytów, tematyce lifestyle, randkowania, gotowania, mody czy prawdziwych zbrodni.

„Z kamerą u Kardashianów” to amerykański reality show o rodzinie Roberta Kardashiana – znanego amerykańskiego prawnika. Głównymi postaciami programu są córki Roberta Kardashiana: Kim Kardashian, Khloé Kardashian i Kourtney Kardashian. 

Platforma Viaplay w Polsce wystartowała 3 sierpnia. Platforma oferuje polskim widzom przede wszystkim wydarzenia sportowe na żywo, oryginalne produkcje platformy, a także filmy i seriale oraz treści dla dzieci. Cena miesięcznej subskrypcji wynosi 34 zł. Pierwszy miesiąc jest darmowy. Od września w Viaplay można oglądać kultowy program „Fort Boyard”.

https://twitter.com/viaplaypl/status/1451473406239539204
Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/facebook-zmienia-nazwe-firmy-na-meta/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *