Media News
mikołajewska rmf fm

Mikołajewska, Terlikowski, Tejchman, Salak i Balinowski poprowadzą „Popołudniową Rozmowę w RMF FM”

Od 1 września program „Popołudniowa Rozmowa w RMF FM” poprowadzą Bianka Mikołajewska, Tomasz Terlikowski, Marek Tejchman, Piotr Salak i Paweł Balinowski.

Programu „Popołudniowa Rozmowa w RMF FM” będzie można słuchać od poniedziałku do piątku o godz. 18.02 na antenie RMF FM oraz na RMF24.pl.

W poniedziałki prowadzącą będzie Bianka Mikołajewska. Mikołajewska od 5 lat jest wicenaczelną i szefową zespołu śledczego OKO.press. Wcześniej pracowała m.in. w magazynie „Polityka” i „Gazecie Wyborczej”. Dziennikarka została nagrodzona m.in. tytułami Dziennikarz Roku (Grand Press 2016) i Dziennikarz Dekady (Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego 2019).

We wtorki audycję poprowadzi Paweł Balinowski. Balinowski to reporter RMF FM. Relacjonuje m.in. bieżące wydarzenia polityczne w kraju, zajmuje się także tematyką międzynarodową. Skupia się przede wszystkim na informacjach z Rosji, Białorusi, Ukrainy i państw Bliskiego Wschodu.

W każdą środę gospodarzem programu będzie Tomasz Terlikowski. Jest felietonistą „Tygodnika Solidarność”. Wcześniej pracował w Telewizji Republika. Karierę dziennikarską zaczynał w radiu. Pracował m.in. w „Newsweeku”, „Gazecie Polskiej”, tygodniku „Wprost” i kwartalniku „Fronda”.

W czwartki program poprowadzi Piotr Salak. Jest dziennikarzem sportowym w Canal+, TVN i TVN24. W RMF FM pracował przez 10 lat. Był m.in. reporterem i współtwórcą, a także szefem redakcji sportowej. Relacjonował m.in. Igrzyska Olimpijskie oraz piłkarskie Mistrzostwa Świata i Europy.

W piątki prowadzącym będzie Marek Tejchman, wicenaczelny „Dziennika Gazety Prawnej”. Wcześniej pracował w telewizji TVN CNBC, TVN24 i TVN24 BIS. W Radiu TOK FM zaś był zastępcą redaktor naczelnej i autorem magazynu „EKG”. Pracował też w Polsacie.

Na antenę radia RMF FM po wakacyjnej przerwie wróci także „Poranna Rozmowa”. Program prowadzi Robert Mazurek. Programu „Popołudniowa Rozmowa w RMF FM” codziennie słucha ok. 1,3 mln osób.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/internet/disney-wystartuje-w-polsce-latem-2022-roku/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *