Media News
RMF24.pl

Startuje radio internetowe RMF24.pl

W poniedziałek rusza radio internetowe RMF24.pl. W programie pojawią się najważniejsze informacje, publicystyka oraz muzyka. Program będzie emitowany przez 24 godziny na dobę.

W ramówce radia internetowego znajdą się m.in. programy na żywo nadawane od godz. 08:00 do 18:30. Poprowadzą je dziennikarze RMF FM: Bogdan Zalewski, Tomasz Staniszewski i Tomasz Weryński. A także Marcin Jędrych, Darek Maciborek i Krzysztof Urbaniak. Na antenie radia pojawią się także relacje reporterów, reportaże i rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Nie zabraknie również komentarzy, sond ulicznych oraz przeglądu prasy i artykułów z portalu RMF24.pl.

Naszym hasłem jest „Jeszcze więcej informacji!” i to będziemy oferować naszym słuchaczom. Dzień z Radiem RMF24.pl to idealny czas dla tych, którzy szukają jeszcze więcej bieżących wiadomości. Jeszcze więcej ekonomii, jeszcze więcej sportu, jeszcze więcej kultury – powiedział Marek Balawajder, dyrektor informacji RMF FM.

RMF24.pl
fot. Google.pl

Uruchomienie radia informacyjnego to naturalny krok, wykorzystujący olbrzymie zasoby, jakimi dysponujemy jako Grupa RMF, na które składają się przede wszystkim fantastyczni dziennikarze, reporterzy i wydawcy „Faktów” oraz portalu RMF24.pl. Codziennie dostarczają oni słuchaczom i internautom setki newsów. Informacyjna stacja radiowa będzie kolejnym kanałem dotarcia do odbiorców z tymi treściami – dodał Marek Balawajder, dyrektor informacyjny RMF FM.

Program radia internetowego przygotuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów i korespondentów z zespołu „Faktów” RMF FM. W radiu internetowym nie zabraknie także muzyki. RMF24.pl ma nadawać gitarowy pop i pop-rock z domieszką klasyki rocka. Radia będzie można słuchać na platformach RMF24.pl oraz RMF ON (na stronie rmfon.pl i w aplikacji mobilnej).

RMF24.pl ma nadawać także muzykę – gitarowy pop i pop-rock z domieszką klasyki rocka. Na antenie Radia RMF24.pl usłyszeć będzie można największe przeboje ostatnich dekad XX i początku XXI wieku – od The Police, Perfectu, Phila Collinsa, Lady Pank czy Roxette, przez Red Hot Chili Peppers i Myslovitz, po Dawida Podsiadło i Imagine Dragons – powiedział Adam Czerwiński, dyrektor muzyczny RMF FM.

Czytaj również: https://medianews.com.pl/technologie/netflix-usunie-opcje-wspoldzielenia-kont/

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *