Media News
logo radio zet

Radio ZET pomaga marzycielom

Radio ZET ponownie spełni marzenia swoich słuchaczy. Podczas czwartej edycji akcji „Zmień swój dzień w Dzień Dobry Bardzo” stacja poczynając od 16 listopada rozpocznie realizację próśb kierowanych do redakcji. Zabawa potrwa aż do świąt, a nagrodzonych zostanie w sumie 78 osób.

Radio ZET pomaga w realizacji marzeń

Poprzednie trzy organizowane wcześnie edycje pozwoliły na spełnienie już ponad 200 marzeń słuchaczy z całego kraju. Zabawa cieszyła się olbrzymią popularnością. Nic nie wskazuje, by teraz miało być inaczej. Zgłoszenia przyjmowane są od minionego poniedziałku (2 listopada) za pośrednictwem strony internetowej radia ZET.
Od poniedziałku do piątku podczas publikowanych audycji, prowadzący wybiorą po trzy zgłoszenia. Szansę na zwycięstwo będą miały z pewnością te najbardziej oryginalne, które przekonają zespół stacji do ich realizacji. Na pewno kluczowa będzie przy tym argumentacja.

konkurs radio zet
fot. radio ZET

Jakie marzenia spełni radio ZET?

Akcja nie wskazuje na konkretne nagrody. Konkurs polega na realizacji indywidualnych marzeń słuchaczy. A te ciężko jednoznacznie określić. Wszak każdy marzy o czym innym. Niemniej stacja jest gotowa do niesienia pomocy w spełnieniu życzeń nadesłanych w formularzu kontaktowym.
Na oficjalnej stronie internetowej akcji można znaleźć sugestie i pomysły dotyczące marzeń. Może to być zarówno nowy samochód, smartfon czy komputer. Jednak radio ZET chętnie zorganizuje również miło spędzony czas wolny, więc pole do interpretacji pozostaje w szerokim spektrum.
O konkursie będzie można znaleźć informacje nie tylko na stronie rozgłośni czy na samej antenie. Jednocześnie przypomnienia o akcji będą prezentowane w spotach telewizyjnych, a także podczas reklam w sieci kin. Tym samym, można przyjąć, że ciągłe przypomnienia mają na celu wyłonienie najciekawszych propozycji. Na innowacyjne pomysły z pewnością liczy sama stacja. Z kolei słuchaczom nie pozostaje nic innego, jak tylko zgłosić się do konkursu. Później będzie można już tylko cieszyć się z realizacji jednego ze wskazanych marzeń.

O autorze

Podobne artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *